Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Propozycje Na Strone I Forum, Wszelkie uwagi i propozycje do wygladu, dzialania itp
Kratharin
post 03.09.2006 - 16:24
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 25.08.2006
Nr użytkownika: 36




Witam.
Nie podoba mi sie calkowicie uklad i szata graficzna strony. Jest ubogo i zlekka ciezko nawigowac.

Pomysl z notatkami podroznikow rewelacyjny.

Ogolnie warto podzielic strone na dzialy: Notatki, kurs, forum, teoria, pomoc, Spostrzezenia - w nim byly wszelkie spostrzezenia z podroz istotne dla teorii.

Menu po lewej :]
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 03.09.2006 - 17:04
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




Jak dla mnie to wszystko by moglo byc... najwazniejsze zeby bylo prosto i czytelnie. Niestety ciagle obcina u mnie prawa strone forum.
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 03.09.2006 - 20:17
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Jedno jest pewne:
trzeba zrobic logo :)
Profile CardPM
+Quote Post
emjotes
post 03.09.2006 - 20:30
Post #4

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 18.08.2006
Nr użytkownika: 7




jestem grafikiem i moge sie podiac tego zadania.
oczywiscie jesli chcecie. jbc oferuje swoja pomoc.
pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
Songo
post 03.09.2006 - 20:50
Post #5

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 55
Dołączył: 29.08.2006
Nr użytkownika: 47




CYTAT(Kratharin @ 03.09.2006 - 17:24) *
Witam.
Nie podoba mi sie calkowicie uklad i szata graficzna strony. Jest ubogo i zlekka ciezko nawigowac.

Pomysl z notatkami podroznikow rewelacyjny.

Ogolnie warto podzielic strone na dzialy: Notatki, kurs, forum, teoria, pomoc, Spostrzezenia - w nim byly wszelkie spostrzezenia z podroz istotne dla teorii.

Menu po lewej :]


CO do grafiki to jak dla mnie może być. Ważne by było przejżyście tak jak mówił to poprzednik. Popieram za to wprowadzenie większej ilości działów. Menu lewo stronne. 3x porady, które teraz są na górze wrzucić do jednego działu z PORADAMI. Dział z poradami porozbijałbym na części pierwsze: Metody Relaksacji; Stany autohipnotyczne, Pisk - jak z niego kożystać ; Ćwiczenia umysłu przydatne do praktykowania OOBE itp itd... Pomyśleć jakie działy mogą się jeszcze przydać i wrzucić skrypt na wyszukiwarke by łatwiej można było znaleść odpowiednie tematy dla osób nowych na stronie. Jesli już mowa o zmianach to moje pomysły na uatrakcyjnienie strony, bo narazie marnie tutaj z informacjami. Wiele jest na forum, ale komu się bedzie chciało przeczesywać forum gdy bedzie bardzo dużo postów ... ?

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 03.09.2006 - 22:04
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




CYTAT(emjotes @ 03.09.2006 - 21:30) *
jestem grafikiem i moge sie podiac tego zadania.
oczywiscie jesli chcecie. jbc oferuje swoja pomoc.
pozdro


Jasne emjotes :) dawaj czadu!
Profile CardPM
+Quote Post
tolcha
post 04.09.2006 - 07:36
Post #7

Przechodzień
Grupa: Adept OOBE Kurs: 01-14.09.2006
Ikona Grupy
Postów: 2
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 15




witam
rowniez chcialbym sprobowac zaproponowac jakies logo dla tego forum, pozostale elementy graficzne nie budza moich zastrzezen. Propozycja moja powinna pojawic sie jeszcze w tym tygodniu. kroj sie konkursik, co wy na to?

pzdr
Profile CardPM
+Quote Post
Karakan
post 04.09.2006 - 09:49
Post #8

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Jak dla mnie strona nie jest zła. Co do tego, że wszystko jest na forum, a bardzo mało na stronie, to chyba na tym to miało polegać, aby głównie prowadzić forum. Co do tego logo to ja zajmuję się grafiką 3D (3ds max i carrara pro), więc jeśli byłoby do wykonania logo i jeśli miałbym wystarczającą ilość czasu to także z chęcią pomogę.
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 04.09.2006 - 10:37
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




Fajnie jesli bedzie z czego wybierac, moim zdaniem im wiecej pomyslow tym lepiej.
Profile CardPM
+Quote Post
Lukasz
post 17.09.2006 - 08:37
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Ja proponuje takie zmiany:

1. Niech bedzie widoczna lista zalogowanych osob (by mozna bylo porozmawiac na pm)
2. proponuje 2 dzialy
- jeden o OOBE i LD (doswiadczenie itp.
- organizacja Typu informacje (np ten temat)
Profile CardPM
+Quote Post
Militar
post 17.09.2006 - 16:40
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 195
Dołączył: 17.09.2006
Nr użytkownika: 83




wypas w koncu trafiłem na poważne forum o tematyce snów świadomych. jesteście jedyni w swoim rodzaju to forum jest inne nie tylko merytorycznie ale również graficznie i to od razu rzuca się w oczy- tak trzymać . jako świerzy mam chyba najbardziej obiektywny pogląd na to miejsce nie zmieniajcie nic im więcej pierdółek tym gorzej. właśnie poprzez swój surowy wygląd forum działa jak magnes. jedyne co mi przeszkadza to zbyt mała czcionka. moje oczy zbliżają się niebezpiecznie blisko monitora kiedy tu zaglądam
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 17.09.2006 - 16:50
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




CYTAT(Militar @ 17.09.2006 - 17:40) *
wypas w koncu trafiłem na poważne forum o tematyce snów świadomych


Tematyka jest znacznie większa :)
Profile CardPM
+Quote Post
Militar
post 17.09.2006 - 17:04
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 195
Dołączył: 17.09.2006
Nr użytkownika: 83




a może by tak zrobić dział 'łańcuszek szczęścia' w którym każy doświadczony nawigator ma swojego ucznia którego uczy a ten uczeń po szkoleniu zacznie szkolić sam np. kontaktując sie za pomocą SKYPE 'A - ha może za daleko wybiegam w przyszłość ci jednak co oglądali film na pewno wiedzą o co mi chodzi
Profile CardPM
+Quote Post
Karakan
post 17.09.2006 - 18:19
Post #14

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




To z tą nauką raczej nie przejdzie. Jak już pisał w innym temacie Songo, nauka oobe niesie ze sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy może sobie na to pozwolić. Jeśli ktoś chce jednak uczyć innych, to powinien to robić na własną rękę, w innym środowisku niż takie forum jak to.
Profile CardPM
+Quote Post
effree
post 05.10.2006 - 22:43
Post #15

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 86
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Leszno
Nr użytkownika: 112




myśle ze propozycja Łukasza ta z tym zeby była widoczna lista dostepnych osób jest dobra..
popieram..
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 06.10.2006 - 10:56
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Również mi podoba się pomysł Łukasza z tym aby była widoczna lista osób zalogowanych na forum.
Profile CardPM
+Quote Post
Lukasz
post 22.10.2006 - 13:02
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Witam,

Mam kolejna propozycje (mimo ze wczesniejsze byly nie trafione ;p )
a mianowicie, Zrobienie 2 działow OOBE i LD, Dział informacyjny (ogloszenia) bo na tym jednym dziale robi sie zamieszanie.
Jak ktos mnie popiera to prosze o podpiecie sie do propozycji.
Pozdrawiam,
Łukasz.
Profile CardPM
+Quote Post
ICE
post 22.10.2006 - 14:20
Post #18

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 97
Dołączył: 04.10.2006
Skąd: Radomsko
Nr użytkownika: 128




co do dzialu informacyjnego to popieram jak najbardziej, ale dzielenie OBE od LD nie ma sensu bo i tak nowe tematy pojawiaja sie żadko i są to tematy podobne czyli odmienne stany świadomości...
Profile CardPM
+Quote Post
Karakan
post 22.10.2006 - 14:43
Post #19

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Ja także popieram stworzenie działu informacyjnego, oraz zgadzam się z opinią ICE, że oddzielanie OOBE i LD nie ma żadnego sensu ponieważ i tak w różnych tematach oba te zagadnienia przeplatają się ze sobą.
Profile CardPM
+Quote Post
Lukasz
post 25.11.2006 - 22:50
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Zauważyłem że forum ostatnio "przymiera" dlatego proponuje stworzenie oddzielnego działu o różnych innych zjawiskach i mistycznych rzeczach... niewyjaśnione zjawiska itp.

Wiem ze moje prośba nie bedzie spełniona jak inne :) ale warto sprobowac.
Profile CardPM
+Quote Post
ozzy
post 26.11.2006 - 11:10
Post #21

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 14
Dołączył: 26.11.2006
Nr użytkownika: 237




Witam.

Przed chwilą się zarejestrowałem ale od paru dni przeglądam wasze forum.

A więc tak: ja proponuję usunąć ograniczenie szerokości forum bo przy rozdzielczości jakiej używam(1600x1200) wygląda jak jakiś mały paseczek, a dłuższe treści się kiepsko czyta. przydałaby się również aktualizacja forum bo ten skrypt co teraz mamy ma już nowsze wersje(mniej bugów, większe bezpieczeństwo).

Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
4 Stron V   1 2 3 > » 
Start new topic