Postów: 1
Dołączył: 09.10.2008
Nr użytkownika: 5490
Jestem tu nowy. Zapisałem się 3 dni temu na kurs i miałem dostawać codziennie jakieś zadania i wskazówki a dostałem na razie tylko jedną wiadomość. Coś jest nie tak albo ja coś źle robię, proszę o pomoc.