Jak w prostu sposób dopasować szerokość forum do własnych wymagańPotrzebne będzie kilka rzeczy:
1) Przeglądarka
Firefox ->
http://download.mozilla.org/?product=firef...win&lang=pl2) Dodatek
Stylish ->
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/downloads/latest/2108W Firefoksie instalujemy dodatek
Stylish. Wchodzimy w menu
Narzędzia ->
Dodatki ->
Rozszerzenia, znajdujemy
Stylisha i klikamy przycisk
Opcje. Tworzymy nowy arkusz stylów (który możemy nazwać dowolnie) i jako jego treść wklejamy to:
KOD
@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);
@-moz-document domain("oobe.pl") {
div[id=ipbwrapper] {width: 1024px !important}
div[id=ipbwrapperFora] {width: 1024px !important}
div[id=ipbwrapperProfile] {width: 1024px !important}
}
Zamiast
1024px możemy wpisać inną odpowiadającą nam szerokość.
Klikamy na
Zapisz i gotowe!