CYTAT(Zbyszek @ 01.10.2007 - 16:08)

Teraz rozumie dlaczego tak dziwnie na mnie patrza ludziska ,gdy wspomne o cilkach w obecnosci lekarzy.
Dodaje mi to wtedy sily i mam ochote zrobic im psikusa.Czasami mi sie udaje a wyraz gupkowatej miny doktorow przypomina mi sie tygodniami.
Zbyszku ty się na coś leczysz?