Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 687
Dołączył: 24.08.2007
Skąd: busz
Nr użytkownika: 1867
miałem kiedyś znajomego Norberta ale on dawno już nie zyje-chyba żeby to własnie o niego chodziło.No może i LD ale z opowieści Zbyszka to wiem że to nie tylko LD,zrobiłeś mu niezłą jazdę.