|
Tyle na tym forum jest nieprawidłowo zatytułowanych tematów, przeglądając setki tematów można sie pogubić, Np tytuł tematu: pytanie początkującej - pytanie do znawców
jak sie widzi taki watek, nasuwa sie pytanie, wchodzic, nie wchodzic, tragedia, tego jest mnosstwooooooooo
miło było by gdyby moderatorzy mogli zmienic taki tytył na temat ktorego jest to pytanie, przyjemniej było by przeglądac dobrze zatytułowane watki, bo tak wychodzic moze ze np na 50watkow na temat wibracji czy to jest juz to itp tylko 25 ma w temacie slowo wibracje a 25 ma cos zupelnie innego
|