Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Poradnik: Jak W Prostu Sposób Dopasować Szerokość Forum Do Własnych Wymagań, To prostsze niż myślisz :)
milordi
post 08.03.2009 - 12:05
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Jak w prostu sposób dopasować szerokość forum do własnych wymagań

Potrzebne będzie kilka rzeczy:
1) Przeglądarka Firefox -> http://download.mozilla.org/?product=firef...win&lang=pl
2) Dodatek Stylish -> https://addons.mozilla.org/pl/firefox/downloads/latest/2108

W Firefoksie instalujemy dodatek Stylish. Wchodzimy w menu Narzędzia -> Dodatki -> Rozszerzenia, znajdujemy Stylisha i klikamy przycisk Opcje. Tworzymy nowy arkusz stylów (który możemy nazwać dowolnie) i jako jego treść wklejamy to:

KOD
@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);

@-moz-document domain("oobe.pl") {

div[id=ipbwrapper] {width: 1024px !important}
div[id=ipbwrapperFora] {width: 1024px !important}
div[id=ipbwrapperProfile] {width: 1024px !important}

}


Zamiast 1024px możemy wpisać inną odpowiadającą nam szerokość.
Klikamy na Zapisz i gotowe!
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic