|
Witam, chciałbym wejść z inicjatywą uruchomienia na nowo podcastingu. Były to chyba najlepsze czasy dla tego forum - czasy ciekawych audycji ezoterycznych. Jestem wręcz pewien, że znajdą się zainteresowani samym tworzeniem audycji, ja zaś jestem gotów wziąć na siebie całą stronę techniczną związaną z zagadnieniem. Dysponuję serwerem na równoległym łączu 3Mbit (4mbit wieczorem), co pozwoli - dobrze licząc - na słuchanie radia przez 24 osoby w dzień, lub 32 osoby wieczorem przy jakości 128kbit/s (czyli naprawdę dobrej). Myślę, że wstępnie nie będzie potrzebne szybsze łącze, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba, będę się starał o załatwienie czegoś lepszego. Sam projekt radia (o ile znaleźliby się chętni) będzie mógł ruszyć za niecały miesiąc, gdy ISP wznowi mi umowę.
Liczę na waszą pomoc :)
|