Witam, jestem w trakcie tworzenia dużego spisu wszelakich doświadczeń związanych z OOBE, potrzebna jest mi jak największa ilość żeby móc trochę bardziej przyjrzeć się szczegółom itd.
Bardzo proszę o wysłanie na adres e-mail :
[email protected] opisów swoich projekcji astralnych. Wyniki swoich spostrzeżeń i wniosków związanych z analizą tych opisów itd opublikowałbym na stronie OOBE.pl
Proszę tylko o opisy swoich własnych przeżyć OOBE nie interesują mnie nieudane wyjścia ( chyba że coś wydarzyło się podczas nich ciekawego) nie interesują mnie również opisy snów czy LD.
Bardzo proszę o zawarcie jak największej liczby istotnych szczegółów w opisach. Liczę na sporą ilość nadesłanych opisów i z góry wam dziękuję.
Jak ktoś by był zainteresowany pomocą w tworzeniu takiego spisu również proszę o kontakt mailowy.
Dzięki i pozdrawiam, chemiq