Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Doświadczenia Stanu Oobe- Spis
chemiq12
post 12.10.2009 - 16:14
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




Witam, jestem w trakcie tworzenia dużego spisu wszelakich doświadczeń związanych z OOBE, potrzebna jest mi jak największa ilość żeby móc trochę bardziej przyjrzeć się szczegółom itd.

Bardzo proszę o wysłanie na adres e-mail : [email protected] opisów swoich projekcji astralnych. Wyniki swoich spostrzeżeń i wniosków związanych z analizą tych opisów itd opublikowałbym na stronie OOBE.pl

Proszę tylko o opisy swoich własnych przeżyć OOBE nie interesują mnie nieudane wyjścia ( chyba że coś wydarzyło się podczas nich ciekawego) nie interesują mnie również opisy snów czy LD.

Bardzo proszę o zawarcie jak największej liczby istotnych szczegółów w opisach. Liczę na sporą ilość nadesłanych opisów i z góry wam dziękuję.

Jak ktoś by był zainteresowany pomocą w tworzeniu takiego spisu również proszę o kontakt mailowy.

Dzięki i pozdrawiam, chemiq

Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 12.10.2009 - 17:53
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Lol nastepny.
Profile CardPM
+Quote Post
chemiq12
post 12.10.2009 - 18:10
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




co masz na myśli ?
Profile CardPM
+Quote Post
mati415
post 12.10.2009 - 18:23
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 201
Dołączył: 23.07.2007
Nr użytkownika: 1600




CYTAT(chemiq12 @ 12.10.2009 - 19:10) *
co masz na myśli ?


Myślę, że twistoid ma na myśli to, że takich tematów mamy ostatnio w nadmiarze.
I po cholerę one powstają...
Profile CardPM
+Quote Post
chemiq12
post 12.10.2009 - 18:25
Post #5

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




jakiś przykład "takiego" tematu ?
Profile CardPM
+Quote Post
hepi
post 12.10.2009 - 19:36
Post #6

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 40
Dołączył: 16.07.2009
Nr użytkownika: 7246




Chemiq jak już tak bardzo chcesz to zrobić, to nie możesz przejrzeć Notatników? Tam jest masa opisów...
Profile CardPM
+Quote Post
mati415
post 12.10.2009 - 19:47
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 201
Dołączył: 23.07.2007
Nr użytkownika: 1600




a w ogóle pytam się, po co to?
Profile CardPM
+Quote Post
Mano
post 12.10.2009 - 20:34
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




kórwa, skonczcie juz. Moze chce wypuscic jakiegos ebooka, lub stworzyc zbior istotnych cech wspolnych, elementow i innych dupsow zwiazanych z oobe, a wy od razu jedziecie go od misjonarza.
Profile CardPM
+Quote Post
mati415
post 13.10.2009 - 14:07
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 201
Dołączył: 23.07.2007
Nr użytkownika: 1600




hehe, drogi Mano, nie wiem w którym miejscu pojawiło się słowo misjonarz ;)

chce opisów doświadczeń? ze szczegółami? tak jak napisał hepi - są notatniki pełne wielu ciekawych relacji, wystarczy poczytać, poszukać.

tyle ode mnie w tym temacie.
Profile CardPM
+Quote Post
Gray
post 13.10.2009 - 15:00
Post #10


Guests








Ale też dla nikogo nie powinno stanowić problemu opisać jedno najciekawsze wyjście, ile Ci to zajmie 5 minut? Jemu zapewne dłużej odnalezienie czegoś sensownego w tej stercie. Pomagajmy sobie wzajemnie, a nie odsyłajmy.
+Quote Post
chemiq12
post 13.10.2009 - 18:12
Post #11

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




dzięki dla tych co coś prześlą , co do notatników jasne przeglądałem je i dalej przeglądam ale tak jak Gray napisał nie jest tak łatwo się tam połapać.

Dzięki wszystkim z góry i pozdrawiam , Misjonarz .... :]
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 13.10.2009 - 20:31
Post #12

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




misjonarz to ty?
Profile CardPM
+Quote Post
chemiq12
post 14.10.2009 - 09:58
Post #13

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




nie.

Dzięki wszystkim za nadesłane maile, chemiq
Profile CardPM
+Quote Post
dreamer_the_one
post 14.10.2009 - 14:12
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




chemik nie dołuj mnie... ;]
kolejny temat do kosza

zabrakuo daniela to ktos musi sie wykazac ...
Profile CardPM
+Quote Post
Mano
post 14.10.2009 - 14:17
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




lol ludzie, co sie z wami dzieje? Zamiast pomagac (chcac zmienic swiat, najpierw zmien siebie), to go kompletnie olewacie i jescze mu dogadujecie.

Zacytuje sam siebie:
"Moze chce wypuscic jakiegos ebooka, lub stworzyc zbior istotnych cech wspolnych, elementow i innych dupsow zwiazanych z oobe, a wy od razu jedziecie go od misjonarza."

Po prostu, niektorzy z was maja zjechane i niektorzy uwazają sie tutaj za guru i za niewiadomo kogo. Nie napisze ktorzy to, ale niech da wam to wszystkim do myslenia, ze moze chodzi wlasnie o ciebie.
POMAGAC k***, POMAGAC!
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 14.10.2009 - 14:35
Post #16

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Mano najpierw zastanow sie nad chemikiem i jego celami oraz kompetencjami do robienia takich rzeczy.Czy wykazał sie czymkolwiek?Czy osoba która nie miała obe moze wykazac istotne roznice czy ma jakis talent pisarski scalajacy badz jakikolwiek w tym kierunku?Czy warto oddac mu w rece cos co wykazuje jakakolwiek wartosc czy nie jest przypadkiem cetlinem w ukryciu kompletujacym swoja nowa ksiazke.Czy tylko pierdoli zeby załozyc temat i zgrywac jakiegos kozaka.A potem zabawiaj sie w dobrego samarytanina.Pozatym popieram Ole na ch*** komu ebooki od jakiegos chemika ktory zywi sie tylko czyimis opisami i tylko przyszedł i wymaga.Chemik co ty swoja legende chcesz budowac na czyichs umiejetnosciach?
Profile CardPM
+Quote Post
chemiq12
post 14.10.2009 - 15:23
Post #17

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




usuńcie ten temat w pizdu i dajcie mi warna za przeklinanie.

-----
co do do tego co jest napisane nade mną to książki nie pisze, chciałem stworzyć taki duży zbiór doświadczeń oobe i dać go w ebooka i na stronie. Co do moich osobistych doświadczeń muszę cię zasmucić Twistoid ale doświadczyłem OOBE.


Myślałem że temat spotka się z troche innym odzewem no ale cóż trudno.

Pozdrawiam, chemiq
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 14.10.2009 - 15:45
Post #18

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




dobra sam marudze
Profile CardPM
+Quote Post
dreamer_the_one
post 14.10.2009 - 19:16
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




chemik jeśli faktycznie miałeś obe to powinieneś już dawno zrozumieć że niema co tutaj opisywać. OBE. Experience.
nie bądź trolem.
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 14.10.2009 - 20:06
Post #20

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




CYTAT:
Proszę tylko o opisy swoich własnych przeżyć OOBE nie interesują mnie nieudane wyjścia ( chyba że coś wydarzyło się podczas nich ciekawego) nie interesują mnie również opisy snów czy LD.
............
Dostaniesz coś, mała imprezkę z potępionymi , ....tylko , ze mnie nie interesuje pisanie, wole wciągać śpiących pisarzy w prawdziwe zabawy z prawdziwym zagrożeniem i zgrzytem o życie, wtedy maja co wnioskować i wszystko ekstra
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 14.10.2009 - 20:10
Post #21

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Mano rispect!
Popieram Cie. Zaślepieni jesteśmy ostatnimi wydarzeniami i nie zauważamy, że jednak nie każdy robi to z takich samych pobudek jak Tzetlin czy reszta mesjaszy. Każdy orze jak może i zostawmy mu jego misję. Sam lubię czytać opisy przeżyć innych więc go rozumiem.

Tak czy inaczej wyluzujcie, nie każdy jest zuy! :P
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic