Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Problemy Z Dostepem Do Notatnika
noizz
post 28.04.2007 - 11:49
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 147
Dołączył: 29.11.2006
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 245




Nie moge dopisywac nic do swojego notatnika. Dostaje komunikat, ze nie mam uprawnien :/ O co w tym chodzi?
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 28.04.2007 - 15:17
Post #2

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Ja mam to samo. Mozna powiekszac ostatni post.Ten u mnie daje sie otworzyc.Pewnie kara sieci za zla pisownie
Profile CardPM
+Quote Post
flyer
post 02.05.2007 - 08:43
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 62
Dołączył: 29.11.2006
Nr użytkownika: 248




to przez adres. jak sie wchodzi przez oobe.pl to dziala ale jak przez www.oobe.pl to juz ni. ale jak sie na cos kliknie to wskakuje www.oobe.pl i trzeba skasowac www to wtedy dziala.
Profile CardPM
+Quote Post
bobek_balinek
post 03.05.2007 - 21:38
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




Może by tak ten problem ktoś naprawił??? To troche wkurza... mi w szkole bez problemu wchodzi, a w domu juz mam kłopot...
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 14.05.2007 - 18:50
Post #5

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




bedzie to naprawione przy najblizej aktualizacji
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 14.05.2007 - 19:36
Post #6


Guests








CYTAT(Zbyszek @ 28.04.2007 - 16:17) *
.Pewnie kara sieci za zla pisownie


Chłopak ma poczucie winy ... dajcie mu darmową korektę ;)
+Quote Post
PurpleCat
post 15.05.2007 - 19:14
Post #7

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Jest nowa poprawka, teraz powinno byc lepiej.
Profile CardPM
+Quote Post
SadaM
post 16.05.2007 - 15:23
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




No, w końcu mi działa:) Nie wiem co zrobiłeś, ale to jest to na co czekałem od dawna ;p Dzięki
Profile CardPM
+Quote Post
bobek_balinek
post 19.05.2007 - 22:41
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




zmienił adres :) wywalił 'www' :D jako Firefox traktował to jako zupełną , nową stronę internetową.
Profile CardPM
+Quote Post
natalia.es
post 28.10.2007 - 19:23
Post #10

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 27.10.2007
Skąd: Koszalin City xD
Nr użytkownika: 2413




Też mam z tym problem... jak dodaję coś do notatnika to tego nie ma ;/ POMOCY
nie wiem czy coś robie może nie tak, jestem początkująca xD
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 28.10.2007 - 20:10
Post #11

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Temat jak bumerang :>
Była aktualizacja, pracuje nad tym. Więcej info w temacie
http://www.oobe.pl/park/Notatniki-t1212.html
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic