|
Kilka rad na początek. Po pierwsze, zakładasz trzeci spamerski temat... (Ok,pierwszy miał sens, nie wiedziałaś co, gdzie i jak) Po drugie, nie pisz jednego postu pod drugim- użyj opcji Edytuj.
I jeszcze jedno. Jest coś co odróżnia, moim zdaniem to forum od innych tego typu. Tu nie ma miejsca na bezsensowne posty pt. miałem dzisiaj wibracje.... Możesz znaleźć tu ludzi, którzy naprawdę nieźle siedzą w temacie i mogą cię wiele nauczyć. A niewdzięczna funkcja moderatorów polega na pilnowaniu porządku na forum, więc nie ma co się dziwić ich reakcją.
|