od jakiegoś czasu próbuję spostrzec aurę wokół przedmiotów i ludzi bo czytałem, że każdy moze się tego nauczyć. Myślę jednak, że nie jest to takie proste. Jak na razie zobaczyłem tylko lekką szarą mgiełkę wokół swoich palców i dość wyraźnie aurę wokół kartek kolorowego papieru (wokół czerwonej - aura zielona, wokł niebieskiej - aura różowa), trochę inaczej niż pisze R. Bruce, ale takie właśnie widziałem. Próbuję nadal wypatrywać ją wokół ciała ludzkiego ale przecież trudno jest wpatrywać się na kogoś dłuższy czas. Na razie mi się nie udało. Ciekawe czy trzeba mieć do tego specjalne predyspozycje, czy też każdy może ją dojrzeć po odpowiednich ćwiczeniach. Przy okazji dla zainteresowanych:
http://zenforest.wordpress.com/2008/05/07/aura/
aura_ludzka.jpg ( 11.16k )
Liczba pobrań: 283