Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Widzenie Aury, kto ma zdolności widzenia aury
pływak
post 01.09.2009 - 12:50
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 260
Dołączył: 17.04.2008
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 4156




od jakiegoś czasu próbuję spostrzec aurę wokół przedmiotów i ludzi bo czytałem, że każdy moze się tego nauczyć. Myślę jednak, że nie jest to takie proste. Jak na razie zobaczyłem tylko lekką szarą mgiełkę wokół swoich palców i dość wyraźnie aurę wokół kartek kolorowego papieru (wokół czerwonej - aura zielona, wokł niebieskiej - aura różowa), trochę inaczej niż pisze R. Bruce, ale takie właśnie widziałem. Próbuję nadal wypatrywać ją wokół ciała ludzkiego ale przecież trudno jest wpatrywać się na kogoś dłuższy czas. Na razie mi się nie udało. Ciekawe czy trzeba mieć do tego specjalne predyspozycje, czy też każdy może ją dojrzeć po odpowiednich ćwiczeniach. Przy okazji dla zainteresowanych:
http://zenforest.wordpress.com/2008/05/07/aura/
Dodany plik  aura_ludzka.jpg ( 11.16k ) Liczba pobrań: 283
Profile CardPM
+Quote Post
alochomora
post 01.09.2009 - 12:57
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 29
Dołączył: 05.06.2009
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 7161




Hehe, akurat wczoraj się tym również zainteresowałem :D
Raczej nic szczególnego Ci nie powiem, po jednym dniu kilkuminutowego treningu.
Wiem jedno.... trening czyni mistrza ^.-
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 01.09.2009 - 13:21
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=227&hl= pińć stron

http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=3605&hl=
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic