|
Popieram, i żeby najlepiej tłumaczenie było dość szczegółowe. Jest np trochę tematów w działach Hideparku, np. ostatni o awatarach, których przyczynę zamknięcia czasem dość trudno zdiagnozować pomimo wytłumaczenia zamykającego, tyle że niezbyt mi jasnego, zaś inne tematy jak o ulubionej muzyce, nowej religii, trwają w najlepsze.
i pytanie, do czego służy hidepark - marzenia senne? Skoro część użytkowników i tak jest odsyłana do swoich notatników.
|