CYTAT(Ketrab @ 26.09.2007 - 18:35)

Dragon twoje posty mnie po porstu rozpier*** w ch***, a zwłaszcza te dwu wyrazowe
Hahaahaha
CYTAT(Ketrab @ 26.09.2007 - 18:35)

wracając do tematu to tak jak Roman napisał Klan ben hór atakuje dzień i w nocy nikt nie zna godziny kiedy utną nam penisy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak takiego zobaczycie to krzyczcie głośno :W imie Tadżykistanu i miłości Sadama Husajna K*** Na kolna!!!!!!!!!!!!!!
Twoje za to są w h*** mądre, pier**** od rzeczy zamiast napisać na temat.... Wystarczy tylko zobaczyć na ten twój post.