|
Z góry przepraszam za offtopa, mam nadzieję, że mi wybaczycie. :) Już kiedyś wspominałem na czacie, że Draq kopie tyłki. Młody wiekiem, ale doświadczeniem bije wielu i w dodatku fajnie się go słucha. Dzięki Mistrzu za cenne rady. :)
Pierwszy raz od dawna postanowiłem pomedytować. Już zapomniałem jakie to może być wspaniałe uczucie. Draq, wspominałeś coś o artykule na temat ładowania czakr. Masz może do niego jakiś link?
|