Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 108
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 490
Jest pewien problem z emotami. Podczas pisania postów jak kliknę na buźkę w ogóle się nie pokazują. Nie chodzi o ikony postu. Wam też nie działa? Korzystam z Internet Explorer'a