Temat taki już istnieje(bez specjalnego zainteresowania), a żeby tworzyć cały dział to zdecydowanie przesada. Powielanie funkcji notatnika to raz. A dwa, że cokolwiek zrobimy taki dział nie będzie zbyt praktyczny. W końcu "swój pierwszy raz" ma się tylko raz. ;)
CYTAT(mariowy)
Teraz sobie połowa pomyśli przecież jest od tego notatnik, ale duzo osób nie czyta notatników od innych(...)
Jak kogś nie interesuje jak ktoś przeżył pierwsze wyjście to poprostu nie bedzie tego czytał.
Skoro nie czytają to prawdopodobnie nie interesują ich przeżycia innych.
Podsumowując... jestem przeciw.