|
Heh, poziom inteligencji teog forum drastycznie spadł pod kreske normy,albo średniej..... Weźcie sie za oobe a nie gupie zabawy nabijające posty, takie żeczy to w piaskownicy z łopatką i wiadereczkiem z Bolkiem kóry sika do piasku. DO ROBOTY OOBE CFANIAKI!
Wibracje xD
|