|
Kamilu też Cię kocham nie krzycz tak.No wybacz dla mnie to najpoważniejszy akurat temat możnaby nawet powiedziec ze kwestia życia i śmierci.Żebyś nie czuł sie taki samotny to mnie też duzo rzeczy wkurza na przykład jak zupa jest za słona.
Dzieki Namaste już testuje.Pozdrawiam
|