|
Sorry jak to nadal ma tak wygladac to ja sobie ide stad.Wszyscy k*** sie napier*alaja za poglady co to k*** ma być nikt z was racji nie ma i nigdy jej nie bedzie miec bo prawda nie istnieje wplatujecie swoje najbardziej delikatne chwile i cos co jest swiete w jakies denne gierki.Dzięki Ender ale kac mi juz przeszedł .
|