|
Wróciłem po dość długiej nieobecności, chce zrobić wpis w dzienniku i nie mogę sie dostać do moich notatek !!! Klikam na "Notatki podróżników" i nic, otwiera sie główna strona forum, tak samo jak wchodzę przez moje konto klikając na "Blog" albo klikając na "Mój blog" obok łącza do panelu kontrolnego!! Towarzysze pomóżcie !!!
|