Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Działające Czaty...
obe_jerry
post 21.06.2007 - 20:16
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 134
Dołączył: 07.04.2007
Nr użytkownika: 881




Dlaczego nie wchodzicie na czat oobe??:> Przecież już działa zarówno ten stary z polczatu jak i TestowyChat. Nie spać!! Wchodzić na czata i nadrabiać to co stracilismy przez ten czas:D Jesli ktos uwaza ze cos stracił :P
Profile CardPM
+Quote Post
Danrizz
post 23.06.2007 - 21:43
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 76
Dołączył: 11.04.2007
Skąd: Cieszyn/Wrocław
Nr użytkownika: 909




no dziala testowy ale jakos nikt nie wchodzi XP
Profile CardPM
+Quote Post
.::Tomek::.
post 24.06.2007 - 23:21
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 148
Dołączył: 19.05.2007
Skąd: zz.... kątowni :P
Nr użytkownika: 1169




W tym testowym to mnie dźwięki dobijają :D ten z polczatu był spoko :)
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 26.06.2007 - 08:15
Post #4

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




W opcjach mozna sobie wszystko poustawiawac wg wlasnej fantazji. Dziwieki tez :p
Profile CardPM
+Quote Post
JaCoOoOoS
post 28.08.2007 - 16:38
Post #5

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 47
Dołączył: 22.02.2007
Skąd: Słupsk, chwilowo Głogów, numer GG: 2359737
Nr użytkownika: 616




Witam

Usłyszałem, że niektórzy z was optują za dwoma czatami, do rozmów o OOBE i o dupie Marynii. Tak więc postanowiłem wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i wspólnie z Ravandilem stworzyliśmy pokój na serwerze devilczatu łudząco podobny do dawnego polchatu. Po długiej rozmowie z adminem mam jego zapewnienia, że nie ma tych luk w zabezpieczeniach co polszmata i jak do tej pory nie było problemu z hakerami a sewer ma już kilka lat. Ile jest w tym prawdy nie wiadomo, w każdym razie devilczat jest kompatybilny z klientami i botami polchatu. Tak więc jeśli się tam wybieracie możecie spotkać waszego starego przyjaciela, tępego komunistycznego bota =P. Na starym polszamtowym pokoju 24 h na dobe stoi zezowata_zakonnica_inc informująca nowoprzybyłych o przeniesieniu czatu i kieruje ich na www.oobe.pl.
Próbowałem sie skontaktować w tej sprawie z purple catem ale on nie odpowiada więc biorę inicjatywę we własne ręce i zamieszczam poniżej link do tego pokoju:


http://devilczat.mydevil.net/room.php?room=oobe.pl


Pozdrawiam
JaCoOoOoS
Profile CardPM
+Quote Post
bobek_balinek
post 28.08.2007 - 18:43
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




Jaco! wróciłeś xD ucałuj zezowatą ode mnie xD Mi czaty nie włażą... pasowałoby formata rąbnąć.. xD

A co do testowego czata.. hm... lagi wielkie i defakot to że zribonoy we Flashu strasznie obciążą komputer.... nei jest to sprzyjające rozwiązanie.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 07.09.2007 - 22:16
Post #7

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Już jestem spowrotem. czat flashowy ma tą zaletę że jest bez opłaty miesięcznej za utrzymanie. Wszystkie chaty Javowe (jak Polchat) są płatne miesięcznie. A może znacie jakieś płatne jednorazowo rozwiązanie?
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic