Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Metody Dla Początkujących, prosze napisać kilka metod !
artur96
post 23.02.2013 - 21:25
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 14
Dołączył: 23.02.2013
Nr użytkownika: 9340




Siemka o OOBE dowiedziałem się właściwie dzisiaj . On nie raz próbował i doszedł do "paraliżu" opowiadał mi jak dojść do oobe jego metodą było to że leżał w łóżku przed snem z 10minut tak na luzie później zamknął oczy i jak by patrzał się zamkniętymi oczami w "czerń" i tak non stop miał drgawki ale otworzył oczy i koniec wszystkiego.
Dacie mi jakieś proste techniki chce doznać "paraliżu" i "wyjść z ciała"
p.s sorry za te moje określenia ale jestem początkujący więc nie wiem konkretnie jak i co nazwać licze na waszą pomoc no bo po to jest ten dział pozdro czekam ;)

-----------------------------------
jak wchodzisz na stronę masz u góry porady. Poza tym poszperaj w dziale dla początkujących tam technik jest od groma.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic