|
Siemka o OOBE dowiedziałem się właściwie dzisiaj . On nie raz próbował i doszedł do "paraliżu" opowiadał mi jak dojść do oobe jego metodą było to że leżał w łóżku przed snem z 10minut tak na luzie później zamknął oczy i jak by patrzał się zamkniętymi oczami w "czerń" i tak non stop miał drgawki ale otworzył oczy i koniec wszystkiego. Dacie mi jakieś proste techniki chce doznać "paraliżu" i "wyjść z ciała" p.s sorry za te moje określenia ale jestem początkujący więc nie wiem konkretnie jak i co nazwać licze na waszą pomoc no bo po to jest ten dział pozdro czekam ;)
----------------------------------- jak wchodzisz na stronę masz u góry porady. Poza tym poszperaj w dziale dla początkujących tam technik jest od groma.
|