Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Termopilski Marsz (dariusz Sugier)
Traktorzysta1300
post 07.03.2011 - 12:37
Post #1


Guests








.
+Quote Post
Astral%Dreamer
post 07.03.2011 - 14:33
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 139
Dołączył: 13.12.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6487




to w jego stylu ; ] bardzo lubię te opowiadanko :D
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 07.03.2011 - 15:26
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




W sumie od 2007 wiecej osob nie wychodzi z ciala , nikt do tej pory nic ciekawego nie ma do opowiedzenia.Jedyne wiecej osob sie o oobe dowiedzialo ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Silverka
post 07.03.2011 - 15:39
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 677
Dołączył: 22.10.2008
Nr użytkownika: 5613




Twist mam wrażenie, patrzysz tylko po tym forum;) wychodzi wiele osób nie wszyscy się tutaj udzielają;)
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 07.03.2011 - 15:47
Post #5

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




heh tylko albo az
Profile CardPM
+Quote Post
Dzyeson
post 07.03.2011 - 18:00
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




ja i tak wyszedłem pierwszy raz w 2008 , mysle ze wiele osob wyszlo po 2007 takze te ktore doszly pozniej tak jak ja(doszedłem w 2008). Kurczę przeciez sam znam osoby , ktore doszly chociazby w 2010 i juz mają wyjscia. A liczac LD za wyjscie to chyba po 2007 roku poszła cała lawina
Profile CardPM
+Quote Post
Silverka
post 07.03.2011 - 19:13
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 677
Dołączył: 22.10.2008
Nr użytkownika: 5613




ja mialam pierwsze oobe w lutym 2004:) kurcze ile to już czasu:))
Profile CardPM
+Quote Post
pablo264
post 07.03.2011 - 19:29
Post #8

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 12.02.2010
Nr użytkownika: 7739




CYTAT(Silverka @ 07.03.2011 - 19:13) *
ja mialam pierwsze oobe w lutym 2004:) kurcze ile to już czasu:))


Też bym tak chciał, może coś tam miałem ale nie pamiętam ^^...ale bez walki niczego nie dostanę ! Ale się napaliłem dzisiaj ćwiczę !! Ale tu nie o tym temat wiec co do wiersza to bardzo fajny chyba jedyny który przeczytałem w całym moim życiu do końca ^^
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 07.03.2011 - 19:31
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




Sporo prawdziwych obemaniaków zeszło chyba do podziemia ;)

Niektórzy odpuścili fazę...

Pozdro dla wytrwałych :)


Profile CardPM
+Quote Post
Koko1718
post 07.03.2011 - 23:47
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 213
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Manchester
Nr użytkownika: 7886




zmieniłam czas pracy,mogę spokojnie ćwiczyć,według uznania:)
Profile CardPM
+Quote Post
Freddy K
post 08.03.2011 - 19:46
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 604
Dołączył: 09.11.2007
Nr użytkownika: 2547




A ja swoje pierwsze OOBE miałem, z tego co pamiętam, w 1997 roku, spontaniczne. W 2000 r. pierwsze świadome i w pełni kontrolowane wyjście poza ciało, łącznie z dowodem potwierdzającym tzw. "parapsychiczny" charakter doświadczenia. Od 2000 r. zaczęła się prawdziwa "niefizyczna" zabawa, która trwa do dziś.
Profile CardPM
+Quote Post
PanBuch
post 09.03.2011 - 08:42
Post #12

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 73
Dołączył: 21.02.2011
Nr użytkownika: 8353




" łącznie z dowodem potwierdzającym tzw. "parapsychiczny" charakter doświadczenia " - mozesz cos wiecej powiedziec ..?
Profile CardPM
+Quote Post
Marcus Tibor Ferenczy
post 09.03.2011 - 09:02
Post #13

OBE Maniak 101
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 93
Dołączył: 23.08.2007
Skąd: Iława
Nr użytkownika: 1860




"On wróci"

Wiecie to wszyscy, podskórnie...

W sercach czujemy żar jaki w nas rozpalił OOBE Rebelią.
Czekajmy na właściwy moment, kiedy zobaczymy jego roześmianą mordę... jak gdyby nigdy nic :)

Pozdrawiam

>MTF<

Załączony plik
Dodany plik  merkaba4.jpg ( 54.52k ) Liczba pobrań: 46
 
Profile CardPM
+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 09.03.2011 - 10:04
Post #14

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 15165
Dołączył: 09.03.2010
Skąd: Las
Nr użytkownika: 7816




Ja tam czuję żar słońca, które zaczyna coraz mocniej świecić. Wiosna.
Profile CardPM
+Quote Post
Marcus Tibor Ferenczy
post 09.03.2011 - 17:28
Post #15

OBE Maniak 101
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 93
Dołączył: 23.08.2007
Skąd: Iława
Nr użytkownika: 1860




CYTAT(Zielarz Gajowy @ 09.03.2011 - 10:04) *
Ja tam czuję żar słońca, które zaczyna coraz mocniej świecić. Wiosna.



widocznie nie brałem cię pod uwagę pisząc posta...

A słoneczko fakt pieści zajeb***
Profile CardPM
+Quote Post
Darion
post 11.03.2011 - 21:07
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 144
Dołączył: 10.03.2010
Nr użytkownika: 7820




CYTAT(Noble @ 07.03.2011 - 19:31) *
Sporo prawdziwych obemaniaków zeszło chyba do podziemia ;)

Niektórzy odpuścili fazę...

Pozdro dla wytrwałych :)


Powiedział bym raczej forum a nie fazę.
____________


Tak wiem Twistoid, mam Ci pisać na priv... ale może innym razem.
PS. Ja też Cie kocham :* :)


Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic