CYTAT(Noble @ 07.03.2011 - 19:31)

Sporo prawdziwych obemaniaków zeszło chyba do podziemia ;)
Niektórzy odpuścili fazę...
Pozdro dla wytrwałych :)
Powiedział bym raczej forum a nie fazę.
____________
Tak wiem Twistoid, mam Ci pisać na priv... ale może innym razem.
PS. Ja też Cie kocham :* :)