Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 5
Dołączył: 11.03.2011
Nr użytkownika: 8378
jeśli robicie coś natychmiast i kierujecie się tym co najważniejsze to będziecie mieli LD pozytywne natomiast w przypadku braku świadomości będzie LD negatywne,z tymże jesteście i tak na przegranej pozycji(ufam wszechświatowi)