Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Zlot Majowy Top-u I Wszystkich Innych For
twistoid
post 21.02.2011 - 15:06
Post #1

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Czas plynie nieublaganie szybko, maj nachodzi wielkimi krokami - a u nas ciiiiiiiiiisza?! :D

Nie wiem czy inne fora cos organizuja, a czas nagli, gdyz trzeba zamowic noclegi, wyzywienia i tak zorganizowac, aby to spotkanie pozostalo na zawsze w naszej pamieci :)

Proponuje wiec 27-29.05.2011 w pieknej i niepowtarzalnej oazie spokoju, ktora specjalnie dla nas bedzie przygotowane: http://www.lubogoszcz.pl/index.php5

Wspaniale miejsce na ucieczke od zgielku, na medytacje i eksperymenty.

Mam nadzieje, ze do tego czasu uda mi sie wydrukowac pierwsze czasopismo Obenautow - "Obemania" :D

Inne ciekawe propozycje, jak tez pomysly na umilenie nam czasu prosze zglaszac do 10.03.2011, reszte czasu trzeba poswiecic na organizacje :mrgreen:

Zapraszamy Obenautow ze wszystkich for :D

Jakby zabraklo miejsca w domkach to pod namioty :D

Powiem tak.

27-29.05.2011 odbedzie sie zlot Obenautow.

Miejsce: http://www.lubogoszcz.pl/index.php5


Größere Kartenansicht

ADRES:

34-734 Kasinka Mała

Googlemap: 49°42'8.21"N 20° 3'30.33"E

DOJAZD:

http://maps.google.at/

wpisac: Baza Szkoleniowo- Wypoczynkowy "Lubogoszcz"

PROGRAM:

27.05.2011

1. Dojazd,
2. Spacery,
3. Wspolna kolacja.

28.05.2011

w planie

29.05.2011

w planie :D

Prosze o podanie rowniez, czy zyczysz sobie zakwaterowanie w 1, 2 czy wieloosobowam pokoju oraz czy dla palacych, czy dla niepalacych


Zainteresowani mogą wpisywać się w tym temacie, lub na forum obemania.pl.
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 21.02.2011 - 16:10
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Jak zwykle miliard kilometrów ode mnie. Nie było czegoś bliżej... Amsterdamu? :P
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 21.02.2011 - 16:15
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




jak zrobisz zlot to sie pojawie heeee poza tym to zlot organizowany przez forum obemanii jako ze jest w innym terminie niz standardowe majowki na naszym forum umieszczam bo ktos moze byc zainteresowany
Profile CardPM
+Quote Post
Silverka
post 21.02.2011 - 18:26
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 677
Dołączył: 22.10.2008
Nr użytkownika: 5613




Mnie nie bedzie na pewno. miłego wypoczynku; p
Profile CardPM
+Quote Post
Traktorzysta1300
post 21.02.2011 - 19:27
Post #5


Guests








.
+Quote Post
Koko1718
post 21.02.2011 - 22:04
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 213
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Manchester
Nr użytkownika: 7886




a tam bliżej Amsterdamu,bliżej Manchesteru by się przydało!
Choć w maju będę w Polsce to jednak we wcześniejszym terminie..chyba nie da rady;/
Szkoda,mam nadzieję,że w końcu uda mi się dotrzeć na taki zlot.
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 21.02.2011 - 22:32
Post #7

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Ja będę na pewno - jak zawsze ;)
Profile CardPM
+Quote Post
ptysiek
post 22.02.2011 - 16:01
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 188
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2525




ooo to zlot późno majowy!! w ogóle to hej wszystkim :)
Jeśli ktoś nie ma gdzie jechać na długi weekend majowy to proponuje piękne miejsce o nazwie Nowica w Beskidzie Niskim :) odbywa się tam wtedy festiwal spotkań teatralnych, są koncerty i wiele różnych ciekawych rzeczy, noclegi pod namiotem lub można sobie u jakiś ludzi niedaleko zanocować za jakąś opłatą. Jedyny problem, że ciężko tam dojechać... to magiczne miejsce na prawie "krańcu świata" ;) Więc dobrze jest mieć swoje autko, albo autobus a potem łapać stopa lub wynająć busa ;) Ja jadę tam raczej na 99% jak wszystko się ładnie potoczy, bo naprawdę w miejscu tym można się zakochać ;)


http://innowica.blogspot.com/
http://www.facebook.com/home.php#!/pag...CA/285039659517
http://www.youtube.com/watch?v=wpSBCAYAviA...feature=related Nowica 9 ;)

tu troszkę można poczytać o tym i tamtym :) jeszcze nie ma plakatu na tegoroczny festiwal ale to pewnie kwestia czasu :)
termin prawdopodobnie 30.04-2.05.2011.
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 22.02.2011 - 16:10
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Zgadzam się z Fredim odnośnie kursu. Co do obemanii to byłem tylko kilka razy wiec sie nie wypowiadam.

@Koko
Jeśli bliżej Amsterdamu to i Manchesteru :D

Ja będę w polszcze w kwietniu, a niestety urlopu nie da się brać zbyt często :(
Profile CardPM
+Quote Post
ptysiek
post 22.02.2011 - 18:39
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 188
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2525




CYTAT(twistoid @ 21.02.2011 - 15:06) *
PROGRAM:

27.05.2011

1. Dojazd,
2. Spacery,
3. Wspolna kolacja.

28.05.2011

w planie

29.05.2011

w planie :D



w planie - chlanie? ;p
Profile CardPM
+Quote Post
Bilu
post 22.02.2011 - 18:50
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 722
Dołączył: 04.10.2010
Skąd: wszechświat
Nr użytkownika: 8147




CYTAT(ptysiek @ 22.02.2011 - 18:39) *
w planie - chlanie? ;p


Akurat chlanie nie, bo obemaniacy to abstynenci. Chyba, że chodzi o chlanie ... CZYSTEJ WODY ŹRÓDLANEJ!
Profile CardPM
+Quote Post
ptysiek
post 22.02.2011 - 20:53
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 188
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2525




CYTAT(Bilu @ 22.02.2011 - 18:50) *
Akurat chlanie nie, bo obemaniacy to abstynenci. Chyba, że chodzi o chlanie ... CZYSTEJ WODY ŹRÓDLANEJ!



to chyba ja na jakichś innych zlotach byłam ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Traktorzysta1300
post 23.02.2011 - 19:50
Post #13


Guests








.
+Quote Post
aumakumma
post 23.02.2011 - 21:12
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




Zdziwienie,bo zawsze zloty organizowała Ines.Podwójne zdziwienie bo w całkiem nowym terminie niż zwykle. A czemu tak?:)
Ja mam całkiem źle urlop zaplanowany! No big zdziwienie!
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 23.02.2011 - 21:19
Post #15

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Auma to nie zlot Inesowy. Ines jeszce nie dala znaka nie wiadomo czy będzie miała czas żeby zorganizować z tego co wiem to zlot Elli z forum obemania.pl wkleilem bo może ktos bedzie zainteresowany.
Profile CardPM
+Quote Post
Traktorzysta1300
post 24.02.2011 - 09:04
Post #16


Guests








.
+Quote Post
twistoid
post 24.02.2011 - 18:36
Post #17

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




dobra koniec offtopu wywalam wiekszosc watku teraz panowie i panie konkrety jak chchecie sie posprzeczac zapraszam na czata niech wiory poleca tam
Profile CardPM
+Quote Post
Oranja
post 12.04.2011 - 20:46
Post #18

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 28.02.2011
Nr użytkownika: 8364




Tak mi się coś wydawało, że to nie jest post Twistoida ;) chyba już trochę znam tego jegomościa... hmmm
Ja jadę na Inesowy zlot. Tam też nie zabraknie ani ucieczki od zgiełku, ani medytacji, ani eksperymentów, ani spacerów....
Profile CardPM
+Quote Post
Andersenn
post 14.04.2011 - 14:46
Post #19

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




CYTAT(Oranja @ 12.04.2011 - 21:46) *
Tak mi się coś wydawało, że to nie jest post Twistoida ;) chyba już trochę znam tego jegomościa... hmmm
Ja jadę na Inesowy zlot. Tam też nie zabraknie ani ucieczki od zgiełku, ani medytacji, ani eksperymentów, ani spacerów....


ani niczego...
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic