|
Wiem,że dyskusja z tobą nie ma większego sensu ale mimo to pozwolę sobie na kilka słów krytyki. Jak bardzo żałosne życie musi posiadać człowiek, który nachalnie pcha się do społeczności która najwyraźniej nie ma ochoty na jego towarzystwo? Nie wiem...weź znajdź sobie dziewczynę, przyjaciela albo jakieś hobby. Twoje zachowanie mogło być denerwujące na początku, teraz jesteś po prostu nudny, przewidywalny i żałosny.
|