Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Może ?, Forum ?!?
patrze
post 18.03.2011 - 14:35
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 16
Dołączył: 11.02.2011
Skąd: Busko-Zdrój
Nr użytkownika: 8339




Czy zrobić forum o OOBE/LD/PM/OSPUO Czy o tym wszystkim, czy tego nie robić ? :)
Profile CardPM
+Quote Post
iguana
post 18.03.2011 - 14:49
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 162
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: okolice Krakowa. Czasem Żywiec, Oświęcim
Nr użytkownika: 6865




Czytając Twoje posty mam wrażenie,że na prawdę masz 8 lat.
Mój syn jest mniej więcej w takim wieku, i układa logiczniej brzmiące zdania.
Profile CardPM
+Quote Post
PanBuch
post 18.03.2011 - 15:33
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 73
Dołączył: 21.02.2011
Nr użytkownika: 8353




możne czy tego nie robić jednak ?:D
Profile CardPM
+Quote Post
Marcus Tibor Ferenczy
post 18.03.2011 - 15:51
Post #4

OBE Maniak 101
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 93
Dołączył: 23.08.2007
Skąd: Iława
Nr użytkownika: 1860




No chłopie pewnie i można... ale lepiej Ty tematów nie zakładaj prócz tego w którym właśnie zapostowałem .



Profile CardPM
+Quote Post
Astral%Dreamer
post 18.03.2011 - 15:59
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 139
Dołączył: 13.12.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6487




niech każdy zrobi po jednym forum i siedzi na nim indywidualnie ! ;d, LUDZIE OOBE REBELIA TWÓRZMY FORA :D DO BOJU
Profile CardPM
+Quote Post
warmine
post 18.03.2011 - 17:06
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator
Ikona Grupy
Postów: 384
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Opole
Nr użytkownika: 2685




Patrze rób co chcesz, ale nie zaśmiecaj tego forum.
Zamykam
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic