Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Oobe Mapa, doesn't work
Shizmo
post 27.03.2011 - 10:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 105
Dołączył: 17.05.2010
Skąd: Lębork
Nr użytkownika: 7950




http://www.oobe.pl/oobe_mapa.html

Co się z nią stało? Jeszcze rok temu było OK. Da się ją "reaktywować" ?
Profile CardPM
+Quote Post
Mefik
post 27.03.2011 - 11:16
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 101
Dołączył: 08.12.2009
Nr użytkownika: 7564




CYTAT(Shizmo @ 27.03.2011 - 10:53) *
http://www.oobe.pl/oobe_mapa.html

Co się z nią stało? Jeszcze rok temu było OK. Da się ją "reaktywować" ?


Odpal konsole błędów to będziesz wiedział co jest nie tak :).
Profile CardPM
+Quote Post
Shizmo
post 27.03.2011 - 11:22
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 105
Dołączył: 17.05.2010
Skąd: Lębork
Nr użytkownika: 7950




Ten temat jest raczej prośbą o przywrócenie mapy.
Profile CardPM
+Quote Post
Mefik
post 27.03.2011 - 11:27
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 101
Dołączył: 08.12.2009
Nr użytkownika: 7564




Pytałeś co się z nią stało i czy da się naprawić. Popsuła się i tak oczywiście można to naprawić :), hehe. Generalnie mnie tez podobała się ta mapka, może ktoś uprawniony ją naprawi, byłoby bardzo miło:).
Profile CardPM
+Quote Post
pablo264
post 27.03.2011 - 19:42
Post #5

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 12.02.2010
Nr użytkownika: 7739




A ja mam takie pytanie a mianowicie na czym ta mapka polegała ? bo nie miałem okazji przetestować i też widziałem że nie działa...
Profile CardPM
+Quote Post
Mano
post 27.03.2011 - 20:24
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




kazdy na niej klikal swoje miejsce zamieszkania czy cos w tym stylu,wpisywal sie i kazdy widzial gdzie jest jakis oobemaniak
Profile CardPM
+Quote Post
pablo264
post 27.03.2011 - 22:33
Post #7

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 12.02.2010
Nr użytkownika: 7739




a to dobre :P przydało by się :P
Profile CardPM
+Quote Post
Kamilloobe
post 03.04.2011 - 12:19
Post #8

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 53
Dołączył: 26.03.2011
Nr użytkownika: 8390




Przydałoby się coś takiego.Szkoda że nie działa :( Mam nadzieję, że odpowiednie osoby (specjaliści :)) to naprawią.
Profile CardPM
+Quote Post
Cormacson
post 03.04.2011 - 19:07
Post #9

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 03.04.2011
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 8394




Ano zgadzam sie z reszta, mapa powinna być przywrócona ;)
Profile CardPM
+Quote Post
masa
post 03.04.2011 - 19:10
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1723
Dołączył: 25.02.2010
Nr użytkownika: 7779




Do dupy z taka mapa...
Profile CardPM
+Quote Post
Spawacz
post 03.04.2011 - 19:44
Post #11

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 78
Dołączył: 15.03.2011
Nr użytkownika: 8383




jestem za naprawą :D
Profile CardPM
+Quote Post
andrzej93
post 03.04.2011 - 20:04
Post #12

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 04.12.2010
Skąd: gdzieś, ktoś, wie...
Nr użytkownika: 8236




też jestem za naprawą
Profile CardPM
+Quote Post
Bilu
post 03.04.2011 - 20:52
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 722
Dołączył: 04.10.2010
Skąd: wszechświat
Nr użytkownika: 8147




Ja też jestem za naprawą, tylko ktoś kto się na tym zna może tego dokonać :)
Profile CardPM
+Quote Post
Amras84
post 03.04.2011 - 20:59
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 389
Dołączył: 05.01.2010
Skąd: Jaworzno/Cieślin
Nr użytkownika: 7649




Chyba prościej i szybciej będzie zamknąć ten temat i założyc nowy z nową mapą niż naprawiać starą :P
Profile CardPM
+Quote Post
masa
post 03.04.2011 - 21:02
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1723
Dołączył: 25.02.2010
Nr użytkownika: 7779




Szczerze się przyzna ile razy ktoś na to wszedł? Raz się nie liczy;p
Profile CardPM
+Quote Post
aumakumma
post 04.04.2011 - 00:40
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




A czy nie jesteśmy winni sobie sami? Popatrzcie na profile.., dziś-same iksy i brak ikry.
ALE LOKALIZACJA JEST ŚWIĘTA. I TAK MUSI BYĆ.
R uch się zbiesił ale ludzie pozostali. Tylko ,że teraz ludzi jest za dużo na świecie i wszyscy graja wkulki.
Choć sam/a nie wiem co to znaczy, powielam za innymi: chcemy wiedzieć w czym i z kim siedzimy!
Nie jesteśmy incognito, bo to zło, które jest złe.
A dobro jest złe jeśli jest złe. Nie bójmy się skoro nic prócz lęku nam nie pozostało!
Oj przepraszam to nie to zebranie.
Ale słowo się rzekło, "kobyłka u płotu"!
Profile CardPM
+Quote Post
Rachab
post 06.04.2011 - 11:48
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 231
Dołączył: 08.03.2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6931




no wiecie ja tam za mapką jestem:)
można było zerknąć sobie gdzie kto lata:)
oczerniać i obwiniać i iksować nie ma co. Mapa była dla chcących, jak chcącch jest choć 5 osób to dla tych 5 warto, to co że 100 mówi, że o nie jest potrzebne. Potrzebne dla potrzebujących, a nie dla większości
Profile CardPM
+Quote Post
Shizmo
post 06.04.2011 - 13:17
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 105
Dołączył: 17.05.2010
Skąd: Lębork
Nr użytkownika: 7950




Administracja forum chyba się tym nie zajmie (brak odpowiedzi), więc proszę Was drodzy użytkownicy o stworzenie takowej mapy (w miarę możliwości).

Czy ktoś mógłby zająć się tą mapą?
Profile CardPM
+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 06.04.2011 - 19:15
Post #19

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 15165
Dołączył: 09.03.2010
Skąd: Las
Nr użytkownika: 7816




Czy na tej mapie będą ludzie z ukrytej opcji niemieckiej?
Profile CardPM
+Quote Post
lordini
post 06.04.2011 - 21:06
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 460
Dołączył: 29.04.2010
Nr użytkownika: 7915




Mówisz o tym, że na tym forum da się jakoś przestawić język na niemiecki?
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 13.04.2011 - 12:07
Post #21

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




popatrze za mapą :)
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
3 Stron V   1 2 3 >
Start new topic