|
A czy nie jesteśmy winni sobie sami? Popatrzcie na profile.., dziś-same iksy i brak ikry. ALE LOKALIZACJA JEST ŚWIĘTA. I TAK MUSI BYĆ. R uch się zbiesił ale ludzie pozostali. Tylko ,że teraz ludzi jest za dużo na świecie i wszyscy graja wkulki. Choć sam/a nie wiem co to znaczy, powielam za innymi: chcemy wiedzieć w czym i z kim siedzimy! Nie jesteśmy incognito, bo to zło, które jest złe. A dobro jest złe jeśli jest złe. Nie bójmy się skoro nic prócz lęku nam nie pozostało! Oj przepraszam to nie to zebranie. Ale słowo się rzekło, "kobyłka u płotu"!
|