CYTAT(Bmetbg @ 06.03.2009 - 22:01)

Dziękuje bardzo . Już niedługo stane sie posiadaczem koszuleczki z logo strony oraz jej adresm (w ramach promocji) Dodam jeszcze że jako technik handlu i juz za kilka miesięcy socjolog warto by było zastanowić sie nad promocją we własnym zakresie... jest naprawde wielu ludzi którzy chętnie wskoczyli by w koszuleczki tego typu, nie musząc zajmować sie projektami prasowaniami czy sitodrukami...poprostu zamawiali by ze strony. Od roku pracuje w firmie reklamowej i powiem ze to niezła kasa jest...POZDRAWIAM i dziekuje
Daj fotkę i szczegółowy cennik ile by taka koszulka kosztowała to inni sobie kupią :P