|
miałem wczoraj przed snem trudności z zaśnięciem leżałem [30min] i relaksowałem się doszedłem do poziomu 1 i leżałem tak z otwartymi oczami 15min albo i nawet 30min
gdy tak leżałem i myślałem o wszystkim to telewizor mrugnął światłem [jakby miał się włączyć] zdziwiło mie to trochę [pomyślałem po chwili przecież jest burza może wysadziło korki] telewizor był wyłączony mrugnął tylko raz i nic olałem to i obróciłem się na drugi bok po chwili relaksu 2-giego stopnia "coś" dotknęło mojego policzka niebyła to demoniczna siła ,ale spokojna, miła, ciepła . to uczucie znikło po 2sek nie wiem co to było ,ale może mieszka u mnie duch .kiedyś rozwaliło żarówkę po tym, po obudzeniu zobaczyłem postać podobną do dziewczynki [siostry, ale ona już nie spała]
jak w złe miejsce położyłem to proszę o informacje gdzie mogę umieścić taki artykuł
co do wywoływania duchów to nic z tego nie znam nikogo kto by się mógł ze mną pobawić w coś takiego wiem że niezbyt pomożecie, ale wolałem zapytać czy mieliście coś takiego ? pozdrawiam
|