Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Duch, duch mnie nawiedza ?
andrzej93
post 04.04.2011 - 11:57
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 04.12.2010
Skąd: gdzieś, ktoś, wie...
Nr użytkownika: 8236




miałem wczoraj przed snem trudności z zaśnięciem leżałem [30min] i relaksowałem się doszedłem do poziomu 1 i leżałem tak z otwartymi oczami 15min albo i nawet 30min

gdy tak leżałem i myślałem o wszystkim to telewizor mrugnął światłem [jakby miał się włączyć] zdziwiło mie to trochę [pomyślałem po chwili przecież jest burza może wysadziło korki] telewizor był wyłączony mrugnął tylko raz i nic olałem to i obróciłem się na drugi bok po chwili relaksu 2-giego stopnia "coś" dotknęło mojego policzka niebyła to demoniczna siła ,ale spokojna, miła, ciepła . to uczucie znikło po 2sek
nie wiem co to było ,ale może mieszka u mnie duch .kiedyś rozwaliło żarówkę po tym, po obudzeniu zobaczyłem postać podobną do dziewczynki [siostry, ale ona już nie spała]

jak w złe miejsce położyłem to proszę o informacje gdzie mogę umieścić taki artykuł

co do wywoływania duchów to nic z tego
nie znam nikogo kto by się mógł ze mną pobawić w coś takiego
wiem że niezbyt pomożecie, ale wolałem zapytać
czy mieliście coś takiego ?
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic