CYTAT(silverek84 @ 20.08.2007 - 09:33)

A może by tak sponsora umieścić na samym dole strony jako ostatni post. Podpatrzyłem to na innych forach i całkiem przyzwoicie to wygląda. I koniecznie jakieś fajne zdjęcie :P
Podeślij jak możesz linka do takiego forum.
Kobitka być powinna, zaraz ją przywróce :)