Warning: reset() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1463

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1465
Gdzie Umieszczamy Reklame Googla? - Forum OOBE

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Gdzie Umieszczamy Reklame Googla?
Gdzie dać pasek z reklamami?
Suma głosów: 16
  
pieczywo
post 19.08.2007 - 17:40
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Ten "sponsor" mi za bardzo nie podchodzi... nie lubie tego rodzaju reklamy, dlatego staram sie klikac w linki na dole. Nie chcialbym zeby forum zamienilo sie w jedna wielka reklame bo kiedys nie bylo ich w ogole. Tak... wiem, ze potrzebna jest kasa na utrzymanie forum, ale chyba te reklamy google na dole powinny wystarczyc. Proponuje przeniesc reklame z dolu do sekcji pomiedzy tymi wszystkimi panelami (moj blog, moje albumy, asystent...) a linijka " Park im. Roberta Monroe : Forum oobe.pl > Park im. Roberta Monroe > Techniczne". Bedzie bardziej widoczne.
Co o tym sadzi reszta?
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 19.08.2007 - 17:51
Post #2

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Sprawa z reklamą wygląda tak że linki na dole mają znikomą skuteczność. Reklama w postach ma ten plus że odnosi się do konkretnego posta.
Jeśli będzie dobrze umieszczona i dopasowana jeden panel Google wystarczy.
oo lepiej zrobie ankiete, dzięki Pieczywo za ruszenie tematu
Profile CardPM
+Quote Post
paciorek
post 19.08.2007 - 17:54
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229




A niech tam moga sobie byc reklamy byle tylko forum nie utracilo swojego klimatu.
Purple masz u mnie jak w banku, ze codziennie raz przynajmniej bede klikal.

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 19.08.2007 - 17:55
Post #4

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




ankiete zamykam za tydzień, tymczasem można sobie potestować jak wygląda opcja 3(sponsor) :>
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 19.08.2007 - 17:56
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Spoko, ten sponsor bot nam nie zaszkodzi. A dzięki niemu będziemy mogli utrzymać forum. Pozdr :)

Może by tak walnąć mu jakiegoś fajnego avatarka ? Takiego co po spoglądnięciu na niego od razu zrobi nam się lepiej. Może jakaś ładna, naturalna kobieta albo cóś innego ? :P
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 19.08.2007 - 18:00
Post #6

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Świetnie tylko informuje wieloktrotne klikanie tego samego dnia przez jedną osobę liczy się jako raz.
Oczywiście nie namawiam do klikania ale dzięki.

Zrobiłem ankiete, ustalimy gdzie ma być pasek z reklamami.
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 19.08.2007 - 18:17
Post #7

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Nie mam dostepu do galerii podroznikow bede wdzieczny za usuniecie usterki :)
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 19.08.2007 - 19:31
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Ładna kobitka CAT :)
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 20.08.2007 - 00:24
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




Na dole forum :D
Profile CardPM
+Quote Post
Lukasz
post 20.08.2007 - 02:10
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




jeżeli zostanie tak jak jest teraz, reklama jest widoczna, oraz przekłada się to na wyświetlenia strony z reklamą. Jednak jak umieścisz po lewej czy po prawej, więcej osób będzie klikało, a bo chyba nie trzeba nikogo namawiać, bo wiemy że z tego żyje nasz admin :)


Cat, napisz na gg: 4325642 Jak nie napiszesz to możesz stracić "pare" dolców
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 20.08.2007 - 09:08
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Sponsor kobitka nam zniknęła :(
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 20.08.2007 - 09:25
Post #12

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Mała poprawka. Gdyby admin miał żyć z reklam dawno by zszedł. Reklamy są na skrypty forum, serwer i domene.
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 20.08.2007 - 09:33
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




A może by tak sponsora umieścić na samym dole strony jako ostatni post. Podpatrzyłem to na innych forach i całkiem przyzwoicie to wygląda. I koniecznie jakieś fajne zdjęcie :P
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 20.08.2007 - 16:07
Post #14

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




CYTAT(silverek84 @ 20.08.2007 - 09:33) *
A może by tak sponsora umieścić na samym dole strony jako ostatni post. Podpatrzyłem to na innych forach i całkiem przyzwoicie to wygląda. I koniecznie jakieś fajne zdjęcie :P


Podeślij jak możesz linka do takiego forum.
Kobitka być powinna, zaraz ją przywróce :)
Profile CardPM
+Quote Post
mavej
post 20.08.2007 - 16:37
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 131
Dołączył: 04.11.2006
Skąd: out of body
Nr użytkownika: 217




hehe bardzo mi sie podoba nasz sponsor, a jaki uśmiech :)))
Profile CardPM
+Quote Post
Andersenn
post 27.08.2007 - 18:36
Post #16

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=1616401#post tutaj jest ładnie umieszczona reklama :D
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 13.09.2007 - 14:22
Post #17

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Opcje lewa i sponsor praktycznie równo. Zostaje narazie sponsor. Potestuje później lewy i górny baner (tak jak proponuje Andersenn)

Dobra wiadomość: wywalam praktycznie wszystkie pozostałe reklamy.

Dzięki wszystkim którzy wzieli udział w ankiecie.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic