Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> "hu" "hu" Ha! :), dźwięk "hu" i świadomość po drugiej stronie
makyo
post 08.07.2011 - 12:40
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




Miałem dzisiaj rozmazane ld (a może obe :P ). nie ważne co to było, ważne, że było niewyraźne.
Przypomniałem sobie o dźwięku "HU" i natychmiast zawitała mi w głowie myśl " świadomość ":)

O dźwięku dowiedziałem się jakiś czas temu. Niektórzy twierdzą, że to imię Boga. Jakaś sekta (eckankar) używa tego do wychodzenia i do ld.

Kilka razy sobie tak mantrowałem za dnia, a w nocy sobie o tym przypomniałem we śnie i śpiewając do we śnie miałem niesamowicie świadomą i wyraźną jazdę :)

http://www.youtube.com/watch?v=LFfG1Ry8ohk

Przyznam się, że przed snem prosiłem też przyjaciół z drugiej strony o pomoc:)

zbadajcie temat, myślę, że warto:)
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 08.07.2011 - 13:18
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




http://www.mediabistro.com/fishbowldc/file...f-posters1z.jpg
Profile CardPM
+Quote Post
makyo
post 08.07.2011 - 18:30
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




:) nie WTF, tylko dźwięk/ mantra. jak kto tam woli.

Tak jak np "om". Słyszałeś pewnie o mantrze "om"? No to zamiast "oooooom", nucisz "huuuuuuuuuuuuuuuuuuu" :P jaśniej już nie potrafię.

A tak przy okazji to energia, dźwięki, wibracje, światło i kolory to w sumie jedna rodzina. Myślałem, że te związki są powszechnie znane.

Profile CardPM
+Quote Post
Gray
post 08.07.2011 - 18:49
Post #4


Guests








To nie chodzi o to, że ktoś tego nie rozumie, czy nie pojął wibracji. Skłaniałbym się ku temu, że temat zakrawa o zwykły spam, a takowy umieszcza się w notatnikach.
Jednak rozumiem, że podekscytowało Cię to i życzę Ci jak najlepiej, oraz więcej wspaniałych doświadczeń.
+Quote Post
makyo
post 08.07.2011 - 19:07
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




hmm,
Nie chciałem opisywać swoich przeżyć, tylko chciałem zwrócić uwagę na stosowanie i siłę "mantry" czy dźwięku "hu" jako techniki ułatwiającej uzyskanie świadomości i pewnie podnoszącej wibracje.

Profile CardPM
+Quote Post
FerdekKiepski
post 11.07.2011 - 10:46
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 107
Dołączył: 28.10.2009
Skąd: debica
Nr użytkownika: 7456




a jak uwierzysz, że szafa stojąca obok pomoże ci być bardziej świadomym to będziesz bardziej świadomy. Proste kazda mantra jest dobra, ale i kazda mantra jest zła dlaczego? Bo ludzki umysł jest podatny na sugestie i pierdoły jak Ci powiem, że zrobienie 2 podskoków przed snem pomoże Ci być świadomym lub mieć LD, a ty w to uwieżysz to będziesz miał to LD
Profile CardPM
+Quote Post
Deimond
post 11.07.2011 - 21:26
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 2541
Dołączył: 15.06.2011
Nr użytkownika: 8460




CYTAT(FerdekKiepski @ 11.07.2011 - 11:46) *
a jak uwierzysz, że szafa stojąca obok pomoże ci być bardziej świadomym to będziesz bardziej świadomy. Proste kazda mantra jest dobra, ale i kazda mantra jest zła dlaczego? Bo ludzki umysł jest podatny na sugestie i pierdoły jak Ci powiem, że zrobienie 2 podskoków przed snem pomoże Ci być świadomym lub mieć LD, a ty w to uwieżysz to będziesz miał to LD

Jakby to było takie proste - to powiedz sobie że cały dzień będziesz się śmiał - i zobacz czy działa..
Profile CardPM
+Quote Post
FerdekKiepski
post 11.07.2011 - 22:04
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 107
Dołączył: 28.10.2009
Skąd: debica
Nr użytkownika: 7456




Nie odróżniasz sugestii od zwyczajnego odruchu fizycznego jakim jest śmiech.
Podałeś przykład godny poziomu inteligencji musztardy. Same głupie słowa przed snem "TEJ NOCY WYJDĘ Z CIAŁA" pomagają czasem w wyjściu. Ludzie bardziej przyswajają informacje oddziaływujące na ich mózg niż na ciało(dziwne żeby było na odwrót). Aha auto sugestia zadziała tylko wtedy gdy ty będziesz miał bardzo małą stycznośc z daną rzeczą np.LD z czymś czego wcześniej nie znałeś, a bardzo cię zaciekawia i intryguje do tego musisz jeszcze w to uwierzyć bo to jest 99% sukcesu, a reszta to formalność.

Nie martw się tą musztardą ludzie ją lnaprawdę ubią tylko czasem jest za ostra :)
Profile CardPM
+Quote Post
Deimond
post 11.07.2011 - 22:14
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 2541
Dołączył: 15.06.2011
Nr użytkownika: 8460




CYTAT(FerdekKiepski @ 11.07.2011 - 23:04) *
Nie odróżniasz sugestii od zwyczajnego odruchu fizycznego jakim jest śmiech.
Podałeś przykład godny poziomu inteligencji musztardy. Same głupie słowa przed snem "TEJ NOCY WYJDĘ Z CIAŁA" pomagają czasem w wyjściu. Ludzie bardziej przyswajają informacje oddziaływujące na ich mózg niż na ciało(dziwne żeby było na odwrót). Aha auto sugestia zadziała tylko wtedy gdy ty będziesz miał bardzo małą stycznośc z daną rzeczą np.LD z czymś czego wcześniej nie znałeś, a bardzo cię zaciekawia i intryguje do tego musisz jeszcze w to uwierzyć bo to jest 99% sukcesu, a reszta to formalność.

Nie martw się tą musztardą ludzie ją lnaprawdę ubią tylko czasem jest za ostra :)


Nie mówiłem o śmiechu fizycznym:) musztardę lubię:) choć zależy do czego.
W śmiechu nawet wewnętrznym przeszkadzają nam natomiast zewnętrze okoliczności i rozpraszanie uwagi przez swoje myśli- i to miej na uwadze. Mimo że afirmacja jest ta sama. I zgadzam się z Tobą że łatwiej jest uwierzyć że wyjdziesz niż że będziesz się śmiał :)
Profile CardPM
+Quote Post
makyo
post 16.07.2011 - 11:14
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




czyli mam rozumieć, że dźwięki takie jak "om", "tuning" z nagrań Monroo'a, dźwięki mis tybetańskich i taoistyczne dźwięki lecznicze, albo "diabolus in musica" czyli tryton to też tylko sugestia? :)

Dźwięk = wibracja!

Jeśli wibracja nie jest potrzebna w oobe, to nawet lepiej:D będę miał łatwiej...

Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic