|
To już raczej nie kwestia konkurencji czy wygryzania z interesów, chodzi bardziej o odpowiedzialność, to jest trochę tak jakby ktoś wpadł na twój ogródek i zaczął prowadzić na nim swój własny stragan, gdzie np. wszystko byłoby oszukane.Wszystkie tego typu rzeczy powinny być w porozumieniu z administratorem. To nie pierwszy tego typu zamknięty temat i nie pierwsza osoba chcąca zrealizować swój interes przez potencjał ludzi tu przebywających.
|