Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Galeria, Problem z Galerią
...
post 15.10.2007 - 19:00
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




No więc ja teraz pytanie z innej beczki, dotyczącej galerii. Tak więc jest Galeria Podróżników w której ludzie mogą sobie wstawiać obrazki itd. - dostępna i widoczna jest tylko po wylogowaniu się z profilu - a przy zalogowaniu już jej nie widać. Dlaczego tak jest?

Druga rzecz to pewna prośba: Czy dałoby się założyć więcej działów dla galerii? Bo jest tylko jeden dla podróżników, a jeśli inne osoby chciałyby taką założyć? Niektórzy pewnie daliby zdjęcia, inni obrazki, swoje rysunki, jeszcze inni coś innego co ich interesuje, pasjonuje. Niestety nie wszyscy mają taką możliwość, bo jest tylko jeden dział i po uprzedniej dawnej sprzed paru tygodni chęci - przykładowo ja nie mogłam wtedy wstawić nic w galerię, bo nie było ku temu działu. Jeśli możnaby coś z tym zrobić to prosiłabym...jeśli nie, to trudno. Po prostu przybliżam ten problem, jaki nie tylko ja pewnie mam....

Pozdrawiam ciepło

Joasia
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 15.10.2007 - 19:01
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Wlasnie co z ta galeria to frustrujace.Mial byc dostep a tu dalej dupa:\
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 15.10.2007 - 20:26
Post #3


Guests








Chyba czegoś tu nie rozumiem, u mnie wszystko jest OK z galerią.
+Quote Post
...
post 15.10.2007 - 21:47
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




Arti, bo chodzi o coś innego...
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 15.10.2007 - 21:50
Post #5


Guests








i chyba nawet wiem o co (ale spryciarz ze mnie)
+Quote Post
PurpleCat
post 15.10.2007 - 22:16
Post #6

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Problem znikania galerii po wylogowaniu zbadam bliżej. Natomist co do działów dobry pomysł, poparze co da się z tym zrobić. Myśle że optymalnie 2-3 działy. Jakie najlepiej?
Profile CardPM
+Quote Post
...
post 15.10.2007 - 22:22
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




Jakie to chyba wszystko jedno, byle działały i by każdy mógł coś wrzucić, bo tak jak jest tylko jeden dział, to np. osoby powiedzmy np. z AP nie mogą wrzucić nic. Jakby była taka ogólna to byłoby dobrze. No a galeria właśnie na odwrót - jesteś zalogowany, to nie widzisz galerii, a jak się wylogujesz to jest :) Pozdrawiam Purple Catku
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 15.10.2007 - 22:27
Post #8


Guests








Hehehe (już mnie to wkurza Artur gdy rozpoczynasz swoje posty od głupiego hehehe, weź się w garść, nie rozdwajaj jaźni haha)

proponuję dwa działy:

-Obeznani w realnym świecie
- Inne (różne)
+Quote Post
...
post 15.10.2007 - 22:29
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




No coś w tym rodzaju. Taki ogólny Galeriusz bez podziałów na Podróżników i Astralnych itd. Tylko ogólnie Podróżników, by wszyscy mogli wrzucić co im się podoba :)

EDIT - Z tym jest tak: Napotkane błędy:
Przepraszamy, brak możliwej kategorii aby utworzyć twój album.
Profile CardPM
+Quote Post
...
post 16.10.2007 - 22:16
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




Hehe Darku, fotki szalonej są! Po wylogowaniu się z użytkownika można oglądać, a po zalogowaniu się galeria znika. Ot właśnie :D pomogłeś naświetlić sytuację ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Discoverer
post 17.10.2007 - 10:03
Post #11

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




Istne Archiwum X :) Szalona zaszalała i została poczęści ocenzurowana przez system.
Profile CardPM
+Quote Post
...
post 17.10.2007 - 10:28
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




No i dobrze, niech szaleje dziewczyna, nikomu nie robi tym krzywdy, a nawet widzę, że wręcz przeciwnie :D Zresztą fajne ma fotki. Nie byłaby szaloną, gdyby nie szalała :D
Profile CardPM
+Quote Post
Conchita
post 17.10.2007 - 11:28
Post #13

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




O! A ja się spóźniłam i nie widziałam tych ocenzurowanych fotek. Zawsze wchodziłam do galerii po zalogowaniu i nic tam nie było oprócz kilku fotek ze zlotu:(
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 17.10.2007 - 17:25
Post #14


Guests








CYTAT
O! A ja się spóźniłam i nie widziałam tych ocenzurowanych fotek. Zawsze wchodziłam do galerii po zalogowaniu i nic tam nie było oprócz kilku fotek ze zlotu:(



A jest więcej, nawet oczęta Arturka się tam zaplątały hehe :)

Cenzury nie ma, Szalona dalej szaleje

PS>
Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić.

-Leonardo da Vinci
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic