wiec zamiast narzekać na brak mapki postanowiłem sam rozwiązać problem .
nie jestem zaawansowany techniczne wiec tylko tyle
osiągnąłem jak większość się zgodzi:D
krótki opis jak to działa
człowiek AA wysyła wiadomość z lokalizacja na
[email protected] i czeka aż człowiek BB zaktualizuje mapke [aktualizacja by się odbywała co3/7 dni(chociaż teraz mam więcej chęci wiec będzie szybciej aktualizowana)]
a jak człowiek AA będzie chciał usunąć siebie z mapki to system jest podobny , AA pisze do BB i BB go usuwa
mam nadzieje że pomysł się spodoba:D
ps. jak znacie jakieś zloty niż majowy to proszę wysłać na Gmaila to dopisze do listy
pozdrawiam cieplutko