Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Prymitywna Obe-mapa, w wersji zdięciowaej
oobe mapa
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 8
Goście nie mogą głosować 
heksakosjoiheksekontaheksa
post 12.02.2012 - 11:00
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




wiec zamiast narzekać na brak mapki postanowiłem sam rozwiązać problem .
nie jestem zaawansowany techniczne wiec tylko tyle osiągnąłem

jak większość się zgodzi:D

krótki opis jak to działa

człowiek AA wysyła wiadomość z lokalizacja na [email protected] i czeka aż człowiek BB zaktualizuje mapke [aktualizacja by się odbywała co3/7 dni(chociaż teraz mam więcej chęci wiec będzie szybciej aktualizowana)]

a jak człowiek AA będzie chciał usunąć siebie z mapki to system jest podobny , AA pisze do BB i BB go usuwa

mam nadzieje że pomysł się spodoba:D

ps. jak znacie jakieś zloty niż majowy to proszę wysłać na Gmaila to dopisze do listy
pozdrawiam cieplutko
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 12.02.2012 - 14:45
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Ta mapka jest lepsza niż ta poprzednia hehe. Napisz do Cata.
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 12.02.2012 - 15:12
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




pełną skrzynka ma :(
Profile CardPM
+Quote Post
Dagon
post 12.02.2012 - 18:07
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




Pomysł bardzo dobry, zastanawia mnie jedynie to dlaczego ktoś nie zrobiłby mini strony z tą mapką, która aktualizowała by się na zasadzie tej co była na tym forum.
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 12.02.2012 - 18:36
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




kurcze nadal system nie jest perfekcyjny
wszystkie spostrzeżenia itd. kierować na [email protected]
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 13.02.2012 - 06:54
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




wszyscy tak narzekali na brak mapy ,a teraz co ?
Profile CardPM
+Quote Post
Dagon
post 13.02.2012 - 13:09
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




Bo łatwiej było wpisać się tu na stronce ;> nie można gdzieś na serwer jej wrzucić?
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 13.02.2012 - 13:27
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




nie znam się na serwerach. jak chcesz mapke rozwijać to ściągnij zrub co masz do zrobienia i wrzuć .
a jak chcesz żebym ją gdzieś indziej udostępnił , to pisz gdzie.
Profile CardPM
+Quote Post
Dagon
post 13.02.2012 - 13:42
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




Nie jestem informatykiem :P Ale ktoś musiał tą poprzednią mapkę tutaj wrzucić, więc może Cat by to zrobił.
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 13.02.2012 - 13:46
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




ehh czy chodzi ci o tą [moja/goglową] mapke
czy o starą mapke ?
Profile CardPM
+Quote Post
Dagon
post 13.02.2012 - 13:47
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




O twoją ;>
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 13.02.2012 - 13:53
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




heh to jest wykonalne :D
Profile CardPM
+Quote Post
KMA
post 13.02.2012 - 17:15
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 231
Dołączył: 21.09.2006
Nr użytkownika: 95




Fajny pomysł, tylko nie widzę powodu, żeby to udostępniać wszystkim przypadkowym ludziom, którzy wejdą na chomika.
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 13.02.2012 - 17:40
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




już rozwiązuje problem... w toku... wiec będzie hasło .
po hasło pisać na do mnie:D
Profile CardPM
+Quote Post
dykciarz
post 14.02.2012 - 09:02
Post #15

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 08.02.2012
Skąd: Ziemia - Lublin
Nr użytkownika: 8722




Super pomysł.
Ja się dopisuję. Pozdrawiam !!!
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 14.02.2012 - 09:12
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




nawet jeśli się dopisałeś to trzeba podać gdzie przebywasz, na profilu tego nie ma
Profile CardPM
+Quote Post
puppy
post 14.02.2012 - 16:17
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 290
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8456




Po co jak jest mod mapy do IP.Board i to dobry :]
KOD
http://community.invisionpower.com/files/file/3070-member-map/

Tylko admin musi ściągnąć bo tam trzeba mieć licencje na IPB czy coś takiego :/
Profile CardPM
+Quote Post
heksakosjoiheksekontaheksa
post 14.02.2012 - 18:07
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




w sumie racja puppy.
sam napisałeś że tylko admini mają możliwości do zrobienia tego :(
kiedyś czytałem ze chcesz zrobić takom mapkę ,ale pewnie starzy ci nie pozwalają :(
ehh trzeba sobie radzić jak się da
Profile CardPM
+Quote Post
puppy
post 14.02.2012 - 19:34
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 290
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8456




CYTAT(heksakosjoiheksekontaheksa @ 14.02.2012 - 18:07) *
w sumie racja puppy.
sam napisałeś że tylko admini mają możliwości do zrobienia tego :(
kiedyś czytałem ze chcesz zrobić takom mapkę ,ale pewnie starzy ci nie pozwalają :(
ehh trzeba sobie radzić jak się da

To trzeba złapać gdzieś Cata (widziałem go chyba ostatnio na Torowisku ale nie wiem czy to on) i powiedzieć mu o tym dodatku a on go ściągnie i wgra i wszystko będzie Gut :]
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic