Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Oo-b2b-e, czyli interesy obemaniaków
plantator
post 13.11.2007 - 00:48
Post #1


Guests








Tak sobie pomyślałem - zróbmy sobie bazę danych - co kto dla kogo w biznesie może, wiadomo, że swój ze swoim się lepiej dogada:) Ktokolwiek ma biznes, lub świadczy zawodowo jakieś usługi, niech się wpisze - nie śmiećmy tu, bo może się to cenne okazać:)

To zacznę:

Jestem w stanie zrobić po dobrych cenach wszystko co wiąże się z reklamą:

- stronki www (nowe, redesign i osadzanie istniejących na joomli, templatki do joomli i mambo, tłumaczenia komponentów, modułów, pisanie nowych modułów i komponentów).
- poligrafia mała (wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty, etc)
- cyfrowy druk wielkoformatowy oraz sitodruk
- gadżety reklamowe (kubki, długopisy, smycze, koszulki...)
- przygotowanie do druku (dtp) i projektowanie pod druk - każdy.
- naświetlanie kliszy na sito i tampodruk oraz produkcja matryc polimerowych - głównie pod tampo.

Piszcie śmiało, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie się potrzebowało ziomka/poziomki do współpracy...
+Quote Post
Kronopio
post 13.11.2007 - 03:50
Post #2

zdrogi.blogspot.com
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 747
Dołączył: 24.01.2007
Skąd: z kosza na śmieci
Nr użytkownika: 444




good idea

No więc ja doradzam co mozna robić z pieniędzmi.
oszczędzanie, inwestycje, zabezpieczenia etc

zaraz mi ktoś powie, że nie zamierza oszczędzać bo go "system" do tego zmusza.
No to ja powiem w jakim celu to robię"
Otóż po to, żeby nie zapierniczać do usranej smierci albo czkac na wielce szanowny ZUS aż rzuci jakis ochłap ale powiedzmy za 10, 15 lat zostać rentierem (czyli żyć z procentu) i mieć wszystko w 4 eufemistycznych literach!

następny fachman
Profile CardPM
+Quote Post
Omega
post 13.11.2007 - 14:12
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
******
Postów: 71
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 87




CYTAT(Kronopio @ 13.11.2007 - 03:50) *
good idea

No więc ja doradzam co mozna robić z pieniędzmi.
oszczędzanie, inwestycje, zabezpieczenia etc

zaraz mi ktoś powie, że nie zamierza oszczędzać bo go "system" do tego zmusza.
No to ja powiem w jakim celu to robię"
Otóż po to, żeby nie zapierniczać do usranej smierci albo czkac na wielce szanowny ZUS aż rzuci jakis ochłap ale powiedzmy za 10, 15 lat zostać rentierem (czyli żyć z procentu) i mieć wszystko w 4 eufemistycznych literach!

następny fachman



Też pracuje w tej branży :)

Doradca w zakresie alternatywnych form lokowania pieniędzy, przedstawiciel firmy Skandia :)
Jest to praca w szeroko rozumianym doradztwie finansowym w kręgu najlepszych funduszy inwestycyjnych, uświadamiam ludziom jak mogą oszczędzać i zarabiać na tym a strikte.

Zajmuje się też Księgowością ;]
Profile CardPM
+Quote Post
Aniołeczek
post 13.11.2007 - 14:43
Post #4

Członek Rodziny
Grupa: Validating
******
Postów: 86
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Heaven
Nr użytkownika: 2402




No to może i ja :)

Tłumaczenia -

polsko-rosyjski, rosyjsko-polski
polsko-ukraiński, ukraińsko-polski

szybko i tanio jeżeli nie wymaga pieczątki tłumacza przysięgłego
z pieczątką okres oczekiwania na tłumaczenie wydłuża sie do ok. 1-2 tygodni, ale itak ceny poniżej rynkowych

Może komuś się przyda jakieś wypracowanie np. :)
Profile CardPM
+Quote Post
2012PL
post 13.11.2007 - 20:05
Post #5

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 29
Dołączył: 28.09.2007
Skąd: UK
Nr użytkownika: 2175




wiec ja :]

mam 2 "plusy" :

-komponuje muzyke na gitarze
-jestem zawodowym kucharzem w 4-ro gwiazdowym hotelu

Moze komus sie pryzda... :]
Profile CardPM
+Quote Post
kater
post 13.11.2007 - 23:20
Post #6

OBE maniak 15
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 171
Dołączył: 06.03.2007
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 717




no to moze i ja:
doradze w sprawie internetu telefonu telewizji i telewizji cyfrowej, kanały pakiety oszczędności promocje na bieżąco:D ogólna teleinternetotvkomunikacja:)
Profile CardPM
+Quote Post
MetaPsyche
post 13.11.2007 - 23:34
Post #7

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Jeśli będziecie w reykjaviku zajrzyjcie do głownego kronana (hipermarket) - nie policzę wam za reklamówki :>

PS.
Sory za śmiecenie ale nie mogłem się powstrzymać :>
Profile CardPM
+Quote Post
annna_maria86
post 15.11.2007 - 18:42
Post #8

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 7
Dołączył: 14.05.2007
Skąd: Wieden
Nr użytkownika: 1143




takze tlumaczenia

jezyki: polski, niemiecki, angielski.

I jezeli ktos sie odwazy: psychoterapia:D Ogolnie pomoc przy kazdym problemie.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic