CYTAT(twistoid @ 05.09.2007 - 21:51)

Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat sytuacji mam i korzystam z niego umywam rączki od tych zboczeńców.Jak można chcieć władać człowiekiem...
No pewnie, że masz wybór i to czynisz:) Ja mam również i całkiem spokojnie oddaję głos na UPR i Janusza Korwin-Mikke (mając gdzieś to, czy się marnuje) a polityków tak jak i ludzi staram się nie oceniać bo są produktem rzeczywistości. Mi by się też nie chciało rządzić ludźmi nawiasem mówiąc:)
CYTAT(SORROW @ 05.09.2007 - 23:13)

Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa , później skauci piwni ...ech te czasy .Ręka w górę który user je pamięta??? ...tak myślałem ,tylko ja , Zbyszek i Darek :)
A o mnie zapomniałeś??:)