CYTAT(Artur_flyer @ 07.09.2007 - 22:06)

Oobe bo jest bardziej realne niż sen.
Gadu gadu czy Skype?
Czy jest bardziej realne to jest sprawa dyskusyjna i tak samo z łatwością osiągniecia, tak naprawde to i to jest łatwe(:
p.s
GG .Nie mam mikrofonu (:
Pierogi ruskie czy z brzybami?