oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Przepowiednie Szamana 2007 - 2012, Monday 30 October 2006 @ 09:26:41
Zielarz Gajowy
post 15.10.2015 - 19:37
Post #64


Dupa Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy




Przecież teraz pracodawcy nie mają zbyt wielkich trudności przy zatrudnianiu bo ogromna część ludzi pracuje na czarno:)

Ja głosuję na Petru bo chcę oddać głos na Mieszkowskiego. Sam ukończyłem ASP i gość też jest od sztuki. Petru i tak nie będzie miał żadnego wpływu bo wygra PIS a PIS to wspaniała partia z genialnym przywódcą, który profesjonalnie manipuluje ludźmi i z bardzo charyzmatyczną panią stra Szydlo:)

Na Korwina nie będę głosował bo nie wyraźnie mówi a Polak powinien mieć dobrą dykcję a skoro ktoś źle mówi to będzie jeszcze gorzej rządził.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pavveł
post 15.10.2015 - 19:51
Post #65



*******
Grupa: Podróżnicy


Notatnik


Więc skoro tak sądzisz, to chyba nie zrozumiałeś tego, co wytłumaczyłem.
Ludzie pracujący na czarno pracują, bo nie mają innej pracy. Wtedy pracownicy latają za pracodawcą i biorą co jest, dlatego godzą się na kiepskie warunki, bo nie mają wyboru, a więc kiepskie warunki są dalej, bo pracodawca nie musi płacić więcej, a i tak ma pracowników.

Mam nadzieję, że to ironia, bo jak nie, to żal.pl.

Pozdro ^^.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic

 

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park