Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Na Ch*j Nam Oobe?, skoro i tak pomrzemy
Ketrab
post 30.08.2007 - 18:08
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Tak jak w temacie(?)
Profile CardPM
+Quote Post
bobek_balinek
post 30.08.2007 - 18:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




Ketrab.. oagarnęły Cie jakieś lękostany czy co ? By poczuć prawdziwą bezwarunkową miłośc. która po prostu jest.. nie musimy nic dawać w zamian ;p takie free love xD No i oczywiscie by sie rozwijać duchowo... i sie dobrze bawić... we własnym OSPUO
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 30.08.2007 - 18:15
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




XD bo lubie dropsy mietowe i nowa plyte dody
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 30.08.2007 - 18:27
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Bo to żebyś się pytał.

A tak na poważnie to moim zdaniem oobe nie jest nam potrzebne bo pomrzemy, tak jak napisałeś to w temacie.

A co do Ciebie Bobek to muszę Cię uświadomić, że OOBE nie rozwija nas duchowo.

No i tyle
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 30.08.2007 - 18:55
Post #5


Guests








Przede wszystkim żeby znaleźć jakiś cel istnienia (nie mylić z życiem na ziemi, bo to tylko etap). Nie chce marnować energii na 'wyścig szczurów', więc pomyślałem, że poszukam już teraz odpowiedzi: "Na jaką cholerę ta cała szopka?"

Oprócz tego jeszcze kilka mniej znaczącym powodów związanych z ziemskim życiem.

CYTAT(Kuba32)
A co do Ciebie Bobek to muszę Cię uświadomić, że OOBE nie rozwija nas duchowo.

Któraś ze wschodnich kultur twierdzi, że LD/OBE rozwija 10x szybciej niż medytacja. Jeśli ktoś nie potrafi wykorzystać tego do rozwoju to już tylko jego problem. Osobiście uważam, że można się rozwijać choćby przez pracę w ogródku czy tam cokolwiek innego.
+Quote Post
ptasiek
post 30.08.2007 - 19:03
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




"Na Ch*j nam oobe?"
"skoro i tak pomrzemy"

No stary, nieźle żeś dojebał z tym tematem, nie ma co. "Skoro i tak pomrzemy". No to jak wiesz że umrzesz, to może lepiej od razu pier*olnij sobie kulkę w łeb. Sorry, ale to pytanie było trochę głupie :). No więc- po co oobe? Po to, bo jest fajne, można przeżyć coś nowego, niecodziennego. Przynajmniej po to ja ćwiczę oobe.
Profile CardPM
+Quote Post
Andersenn
post 30.08.2007 - 19:16
Post #7

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




... Równie dobrze można zadać pytanie "na co nam komputer, lody, dobry samochód, lot samolotem, alkohol i używki skoro i tak umrzemy". Dziwne pytanie...
Profile CardPM
+Quote Post
anula
post 30.08.2007 - 19:24
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 181
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: ni stąd, ni zowąd
Nr użytkownika: 1413




Ketrab chyba chciał po prostu zabłysnąć poczuciem humoru .... ;)
Ja tam miałam niezły ubaw, jak zobaczyłam ten wątek :))))))))
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 30.08.2007 - 19:28
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(anula @ 30.08.2007 - 20:24) *
Ketrab chyba chciał po prostu zabłysnąć poczuciem humoru .... ;)
Ja tam miałam niezły ubaw, jak zobaczyłam ten wątek :))))))))

Brawo
p.s
Czat źle na mnie wpływa, chyba nie dożyje starości .
Profile CardPM
+Quote Post
anula
post 30.08.2007 - 19:31
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 181
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: ni stąd, ni zowąd
Nr użytkownika: 1413




CYTAT
Czat źle na mnie wpływa, chyba nie dożyje starości .

przy tak intensywnym rypaniu w dekiel nie dozyjesz trzydziestki ;)
Profile CardPM
+Quote Post
bobek_balinek
post 30.08.2007 - 19:36
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




O lol.. ketrab idź na odwyk XD A nie.. wakacje sie skończyły to już odwyk masz za free xD xD heh... tak poza tym.. ketrab nie kopiuj! ja jużto pytanie kiedyś zadawałem xD
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 30.08.2007 - 20:11
Post #12


Guests








No i o to chodzi, Ketrab fajnie, że jesteś, ahahahahahahahahahaha
A na hoy mi klawiatura jak za kilkanaście lat się zepsuje
+Quote Post
twistoid
post 30.08.2007 - 20:12
Post #13

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Buahaha!
Profile CardPM
+Quote Post
luchessi
post 30.08.2007 - 21:35
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 263
Dołączył: 23.06.2007
Nr użytkownika: 1370




CYTAT(Ketrab @ 30.08.2007 - 19:08) *
Tak jak w temacie(?)


Zeby poznać bardziej siebie i swoje granice.
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 30.08.2007 - 21:36
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Zawsze można podymać atrapy bez zadawania pytan:D.








hehe.. ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Lukasz
post 31.08.2007 - 00:20
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Sry za offtopic


@twistoid

Twoje posty są naprawdę inteligentne, a szczególnie te jedno wyrazowe... Myślałem że to się zmieni po zdjęciu licznika postów przy profilu, ale nie podziałało, przynajmniej na niektórych.
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 31.08.2007 - 06:23
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=358&hl=po+co
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic