Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Gdzie Jest Kamglow?
jak myslisz
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 27
Goście nie mogą głosować 
Ketrab
post 19.08.2007 - 15:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Człowieku martwimy się o ciebie ,nie wiemy czy na FBI czy na karetkę dzwonić,odezwij się w ciągu 1 godziny bo inaczej wzywamy sztab śledczy .
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 19.08.2007 - 15:54
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




On jest u Czaka norisa!
Profile CardPM
+Quote Post
mavej
post 19.08.2007 - 15:56
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 131
Dołączył: 04.11.2006
Skąd: out of body
Nr użytkownika: 217




o qurde rzeczywiscie, był na czacie i nawet nie wiem kiedy znikł
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 19.08.2007 - 15:56
Post #4


Guests








CYTAT(twistoid @ 19.08.2007 - 16:54) *
On jest u Czaka norisa!

twistoid jak ty sie dostales do ap?
+Quote Post
twistoid
post 19.08.2007 - 15:57
Post #5

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




no musialem flaszke postawic hehe
Profile CardPM
+Quote Post
Spyro
post 19.08.2007 - 15:59
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




wyemigrował do Tybetu
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 19.08.2007 - 16:00
Post #7

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




on jest w szopie, na 100 %... :D
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 19.08.2007 - 16:02
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




podejrzana sprawa, czak noris na pewno maczał w tym palce
Profile CardPM
+Quote Post
mavej
post 19.08.2007 - 16:02
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 131
Dołączył: 04.11.2006
Skąd: out of body
Nr użytkownika: 217




ja głosuje na choinke
ale nie jestem pewien, nie dam sobie głowy uciąć
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 19.08.2007 - 16:11
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




Szop(a) jak w morde strzelil!
Profile CardPM
+Quote Post
kamglow
post 19.08.2007 - 20:35
Post #11


Guests








Tego sie tak łatwo opisac nieda. Zaraz znajde taką stronke ktora ma wlasną satelite i namierza ludzi po numerze telefonu...
+Quote Post
Artur_flyer
post 19.08.2007 - 21:47
Post #12


Guests








Czak Norizz wymyślił nową metodę na obe
z pół obrotu
+Quote Post
kamglow
post 20.08.2007 - 08:13
Post #13


Guests








http://www.track-your-partner.com/ - możesz mnie znaleść tutaj, mój numer telefonu to 697810687
+Quote Post
tom
post 20.08.2007 - 11:33
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator
Ikona Grupy
Postów: 753
Dołączył: 03.07.2007
Nr użytkownika: 1435




o qrde<lol2> ale sie uśmiałem:D
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 20.08.2007 - 15:10
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Kamglow pewnie przeżył niezwykła aktywność czakry podstawy, i nie wychodził z kibla przez kilka dni hehe. Przynajmniej tak wynika z przeprowadzonej sądy:D.
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 21.08.2007 - 20:39
Post #16


Guests








Żarty sobie z chłopaka robicie? A jeżeli to jakiś nie rozwinięty emocjonalnie nasto(kilku)latek ? Źle to wszystko odbierze & zrobi sobie jeszcze krzywdę .Proponuję zbastować ...
+Quote Post
kamglow
post 21.08.2007 - 21:04
Post #17


Guests








Czego mi zazdrościsz SORROW? W moim krótkim życiu nie spotkałem jeszcze tak niemiłej osoby jak Ty. Najgorsze jest to, że twój post na pierwszy rzut oka jest przyjazny.

Tak, wszyscy sobie zemnie robią jaja. Widocznie muszą bo ich nie mają. Każdego sie to tyczy, pozdrawiam i jak to sie mówi w obemaniakowym gronie - kocham was.
+Quote Post
SORROW
post 21.08.2007 - 21:08
Post #18


Guests








Hehehehehehe... ale ...to nie tak przyjacielu . Uważasz mnie za niemiłą osobę (najbardziej z poznanych przez Ciebie w Twoim życiu ) - to mocne słowa .Ogólnie używasz mocnych słów .
W takim razie mocny facet z ciebie jest (albo wkrótce wyrośnie) .Nie zauważyłeś krytyki tego tematu -naucz się czytać między wierszami .
Tego właśnie życzę - szczerze
i pozdrawiam
-na pochybel
czarnym
i czerwonym .
+Quote Post
kamglow
post 21.08.2007 - 21:52
Post #19


Guests








Powiedz szczerze SORROW, piszesz pod wpływem jakiegoś 'środka"? Dziwny jest Twój post, tamten był dziwny również. Sprawa wygląda tak: nie napisałem że:
CYTAT
Uważasz mnie za niemiłą osobę (najbardziej z poznanych przez Ciebie w Twoim życiu )

I nie potraktuje tego jako mowe zależną bo to całkowicie zmienia ostrość wypowiedzi, tylko napisałem :
CYTAT
W moim krótkim życiu nie spotkałem jeszcze tak niemiłej osoby jak Ty
Manipulacja słowami jest niebezpieczna.. SORROW, ja Cie lubie bo masz fajny avatar. :) Widzisz, przynajmniej mam jakiś powód.

Ja nic nie rozumiem z tej sprawy. (założenie tego tematu) Albo jesteście dziwni i wyolbrzymiacie sprawy z CZATA na ktorym było tylko pare osób.. O ile sobie przypominam żadnej kobiety nie było, z czego wniosek ze 'bojcycie' jak baby... albo poprostu - Ketrab jak to ketrab zrobil sobie kolejną pare jaj przy czym żart mi sie spodobał gdyby nie wyzywanie mnie od małolatów (:
+Quote Post
daywalker
post 21.08.2007 - 21:56
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Pierdolicie od rzeczy, i na temat... Nic już powiedzieć nie wolno. Może z tym dorośnięciem to wcale nie taki głupi pomysł....
Profile CardPM
+Quote Post
kamglow
post 21.08.2007 - 22:04
Post #21


Guests








Dwoje takich .... daywalker i SORROW, musze was jakoś przekonać co do mojej osoby, ze wcale niejestem taki pojebany jak myśliscie.. albo że jestem taki tylko że pozytwnie.
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic