CYTAT(noizz @ 19.08.2007 - 23:39)

Zauwazylem, ze dalej sa problemy w dzialaniu strony. Forum inaczej sie zachowuje z www na poczatku adresu niz bez. Niektore sekcje sa niedostepne bez www. Nie mozna zrobic jednej wersji i przekierowania z "oobe.pl" na "www.oobe.pl" albo odwrotnie? Bo nawet ciasteczka z jednego adresu nie dzialaja na drugim.
Myślałem że problem www jest już opanowany. Gdzie jeszcze jest to paskudne www? Obowiązuje standard bez www