http://allegro.pl/item223384023_srebrny_an...wa_okazja_.htmlUWAGA!!!
Osoba, ktora wygra aukcję dowie sie o rzeczach, ktorych nie ma w żadnej instrukcji- mianowicie o tym jak sprawić by w aparacie było iso2500!!!!!! (tak tak to nie żart), oraz
jak robić zdjęcia, ludziom w ubraniach, tak aby na zdjeciu tych ubrań nie mieli!!!!!! Ale zastrzegam- ten bonus tylko dla zwycięzcy aukcji!!!!! Pamietaj tego się nie dowiesz nigdzie idziej. Nie wierzysz? Możesz poszukać. Tylko ja wiem co zrobić, zeby można było ROBIĆ ZDJECIA NA ISO 2500 oraz ZDJECIA PRZEZ UBRANIA!!!! Taka okazja się nie powtórzy.