|
No to niezła pomyłka wyszła, z mojej winy, jednakowoz nie zamierzenie! targi są od 19 -21 pazdziernika 2007 w Gornośląskim Centrum Kultury Czyli za miesiac... :| No ale ulotki sie bynajmniej nie zmarnują, poczekają tylko To co teraz bedzie, okazało sie czyms innym, jak tak zrozumiałem po czesci.
|