|
Mądrego nie grzech posłuchać, Schodzi na psy, tak i to bardzo powoli, narazie proces degradacji gleby posuwa (k) się powoli ale tylko patrzeć jak zawali się nam na głowy p.s Ja widzicie odpowiedzi nie ma !!! i prędko nie będzie a dlaczego? ( nie pomyślcie sobie że chce odkupić łaski stracone przez mojego poprzedniego posta) Z stanu Beta na Alfa(ważny trening rozwija wyobraźnie) nic ciekawego się nie dzieje, w skrajnych przypadkach możemy doczuć ruch ciała niefizycznego albo dość specyficzne przepływy energi z dół w góre lub na boki schodząc niżej natrafiamy na Fale Theta i tu się zaczynają schody, relacje osób postronnych są bardzo skormne i niestety różnią się od siebie. niektórych swędzi tyłek inni skarżą się na ból w okolicy wątroby dewjacie są naprawdę różne ,straszne i zabawne ,ostatnio dusiłem mnie wykreowany przybysz,nic nie mogłem zrobić . Może gdyby dłużej się nad tym zastanowić padła by wreszcie odpwiedź "Wiem" pozdro
|