Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Z: Sorki Ze Zasmiecam Ale Mam Pytanie, Z tematu o ID: 985
Ketrab
post 27.09.2007 - 16:17
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Mądrego nie grzech posłuchać, Schodzi na psy, tak i to bardzo powoli, narazie proces degradacji gleby posuwa (k) się powoli ale tylko patrzeć jak zawali się nam na głowy
p.s
Ja widzicie odpowiedzi nie ma !!! i prędko nie będzie a dlaczego? ( nie pomyślcie sobie że chce odkupić łaski stracone przez mojego poprzedniego posta) Z stanu Beta na Alfa(ważny trening rozwija wyobraźnie) nic ciekawego się nie dzieje, w skrajnych przypadkach możemy doczuć ruch ciała niefizycznego albo dość specyficzne przepływy energi z dół w góre lub na boki schodząc niżej natrafiamy na Fale Theta i tu się zaczynają schody, relacje osób postronnych są bardzo skormne i niestety różnią się od siebie. niektórych swędzi tyłek inni skarżą się na ból w okolicy wątroby dewjacie są naprawdę różne ,straszne i zabawne ,ostatnio dusiłem mnie wykreowany przybysz,nic nie mogłem zrobić . Może gdyby dłużej się nad tym zastanowić padła by wreszcie odpwiedź "Wiem" pozdro
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic